Doplňovanie snackových a nápojových automatov Trnava

VERY GOODIES SK s. r. o.

Miesto práce
Zavar
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
3 – 5 Eur/hod. (v závislosti od plnenia cieľov)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Úspešná vendingová spoločnosť hľadá do svojho tímu nového kolegu/kolegyňu:

Už máš dosť stereotypnej práce? Hľadáš dlhodobé a stabilné zamestnanie? Si aktívny, komunikatívny a tímový hráč? Si samostatný a dokážeš prijať zodpovednosť za zverené hodnoty?

Pokiaľ áno, pošli nám svoj životopis, príď na pohovor, ukáž čo je v Tebe a staň sa súčasťou nášho tímu. Privíta ťa kolektív priateľských a energických ľudí.

Náplň práce:
-dopĺňanie automatov na snacky, nápoje a kávu
-starostlivosť o čistotu automatov
-vedenie dodávkového vozidla
-evidencia spotreby surovín a kontrola exspirácie
-evidencia skladových zásob a pravidelná inventarizácia
-drobné opravy automatov priamo na mieste pri zistení poruchy
-výber hotovosti
-komunikácia so zákazníkmi
-práca na dve zmeny: ranná (5:00 – 13:15) a poobedná (13:15- 21:30) a počas víkendov

- odborné zaškolenie
- priateľský kolektív
- práca v stabilnej spoločnosti
- výkonnostné bonusy
- služobný mobilný telefón
- teambuildingy a firemné akcie

Tvoj životopis spolu so sprievodnými informáciami o Tebe nám pošli, prosím, na dole uvedený link. Tešíme sa na Teba!

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- aktívny vodič
- chuť pracovať
- zmysel pre čistotu a poriadok
- zodpovednosť a lojálnosť

Naša spoločnosť VERY GOODIES SK s.r.o. je jedna z firiem spadajúcich do skupiny Mattoni 1873 a sme lídrom na vendingovom trhu v strednej Európe. Medzi lídrov v obore patríme najmä vďaka používaným technológiám, schopným ľudom a neustálemu vývoju firemných stratégií. Pôsobíme na Slovensku, v Českej republike a v Maďarsku, kde poskytujeme komplexné služby a riešenia v oblasti prevádzkovania nápojových a predajných automatov.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3443845  Megjelentetés dátuma: 9.7.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 3 – 5 Eur/hod. (v závislosti od plnenia cieľov)