Можливість для людей з України

Procesný inžinier

Vertiv Slovakia, a. s.

Miesto práce
Nové Mesto nad Váhom
Termín nástupu
dohodou
1 400 EUR/mesiacZákladný plat môže byť vyšší v závislosti od vašich pracovných skúseností.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme dôležitého člena do tímu, ktorý má skúsenosti so zlepšovaním výrobných procesov, ovláda anglický jazyk a má chuť získať nové zručnosti a spoznať produkty, ktoré putujú do dátových centier po celom svete.
Náplňou práce bude:
• Príprava výrobnej dokumentácie potrebnej na výrobu produktu (nové projekty, prototypy a montáž)
• Zlepšenie existujúcich operácií zahŕňajúc nové metódy a postupy
• Identifikácia spôsobov ako znížiť výrobné náklady a riešenie technických problémov pri výrobe
• Spolupráca s R&D oddelením na vypracovaní odhadov nákladov pre nové projekty a ich zlepšenie
• Podieľať sa na procese nákupu a návrhu manipulačných a výrobných prostriedkov pre výrobu
• Aktívna účasť na Lean projektoch zameraných na elimináciu strát

• Práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti s možnosťou kariérneho rastu,
• ročné prehodnocovanie (valorizácia) mzdy,
• vianočný bonus vo výške 100% základnej mzdy,
• pracovné voľno na regeneráciu s náhradou mzdy - 10 dní,
• príspevok na stravu nad rámec stanovený zákonom,
• možnosť aktívneho využívania cudzích jazykov,
• pružná pracovná doba,
• 7,5 hodinový pracovný čas,
• interný náborový príspevok,
• a ďalšie benefity v rámci sociálneho programu (príspevky pri darovaní krvi, príspevky pri pracovných a životných jubileách).

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

AutoCAD - Pokročilý
Microsoft Office - Pokročilý
Solid Edge - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• predošlá skúsenosť na podobnej pozícii - výhodou
• dobrá znalosť systému CAD ( Creo , Solid Edge)
• porozumenie výrobných procesov a procesov týkajúcich sa Lean Manufacturing
• schopnosť čítať a vytvárať dokumentáciu
• elektrotechnická vyhláška výhodou

SME VERTIV

Pretvárame sa, aby sme lepšie predvídali budúcnosť, spĺňali neustále sa meniace požiadavky našich zákazníkov a menili možnosti na skutočnosť.

YOUR VISSION, OUR PASSION
Vertiv navrhuje, buduje a zabezpečuje prostredie, kde kľúčové technológie vždy fungujú. Vertiv je globálnym lídrom v oblasti desingu a výroby záložných zdrojov a priemyselných klimatizácií, ako aj dodávateľom ďalších telekomunikačných produktov. Našich zákazníkov podporujeme aj v oblasti predaja náhradných dielov a priameho servisu už inštalovaných produktov. V súčasnosti zamestnávame približne 27.000 zamestnancov po celom svete.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Lenka Jesenská
E-mail: poslať životopis
ID: 4030137  Megjelentetés dátuma: 2.4.2024  Alapbér (bruttó): 1 400 EUR/mesiac