Obchodný manažér/-ka pre Bratislavský kraj

Vertere - jazykový servis, s.r.o.

Miesto práce
Račianska 66, Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
1.11.2019
1 000 - 2 000 EUR/mesiaczákladná zložka mzdy + variabilná zložka(provízne ohodnotenie) + odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme posilu do nášho sales tímu. Ak máš obchodného ducha, rád prijímaš nové výzvy, si ambiciózny a zodpovedný, tak neváhaj a ozvi sa nám.

Náplň práce:
- prezentácia služieb spoločnosti
- aktívne vyhľadávanie nových zákazníkov
- starostlivosť o existujúcich zákazníkov
- reporting
- vedenie obchodných rokovaní

- prácu v atraktívnom a dynamickom odbore jazykových služieb
- možnosť rozširovania znalostí
- individuálny jazykový kurz anglického príp. nemeckého jazyka
- flexibilný pracovný čas
- samostatnú prácu
- osobný rast
- progresívne finančné ohodnotenie
- fixný plat + odmeny podľa výkonu

Životopis v slovenskom jazyku spolu s motivačným listom zasielajte na e-mail: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- znalosť obchodného procesu (výhodou je prax na podobnej pozícií – predaj služieb či produktov)
- vynikajúce prezentačné schopnosti, profesionálne vystupovanie
- predajné a komunikačné zručnosti
- znalosť PC – MS Office na používateľskej úrovni
- komunikatívna znalosť nemčiny prípadne angličtiny výhodou, nie však podmienkou

Vertere jazykový servis, s.r.o. - súkromná spoločnosť založená v roku 2012
Oblasť pôsobenia - poskytovanie prekladateľských, tlmočníckych, lokalizačných a ďalších jazykových služieb zákazníkom.
ID: 3223620  Megjelentetés dátuma: 22.10.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1 000 - 2 000 EUR/mesiaczákladná zložka mzdy + variabilná zložka(provízne ohodnotenie) + odmeny