Obsluha striekacej linky

VERSACO s. r. o.

Miesto práce
Hlavná 941, Hnúšťa
Termín nástupu
ihneď
3,31 Eur/hod brutto, dochádzkový bonus, mesačné odmeňovanie, príplatok za dochádzanie nad 10km (max 50 Eur)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

obsluha striekacej linky, pomocné práce pri obsluhe striekacej linky, obsluha zariadenia na výrobu plastových dielcov, pomocné manipulačné práce.

príplatok za dochádzanie nad 10km (max 50 eur), dochádzkový bonus, odmeňovanie mesačne

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

-prax velkou výhodou
- pracovné nasadenie, samostatnosť, flexibilita, zodpovednosť, presnosť.

Sme mladá a progresívna spoločnosť, ktorá vznikla v roku 2007.
Hlavnou myšlienkou pri jej založení bolo priniesť na trh niečo nové a ponúknuť tú najvyššiu kvalitu produktov ako aj služieb. Spoločne s našimi partnermi ponúkame našim zákazníkom len to najlepšie z automobilového priemyslu.
V relatívne krátkom časovom úseku sme sa stali jedným z popredných výrobcov puklíc.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3574101  Megjelentetés dátuma: 9.1.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 3,31 Eur/hod brutto, dochádzkový bonus, mesačné odmeňovanie, príplatok za dochádzanie nad 10km (max 50 Eur)