Jelentkezzen önéletrajz nélkül

Stavbyvedúci

VERÓNY OaS s.r.o.

Miesto práce
Priemyselná 936, Krupina
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
6 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

a)vypracovanie časového harmonogramu stavebných prác, jeho prerokovanie a odsúhlasenie so zamestnávateľom a hlavným investorom stavby, zabezpečenie jeho dodržiavania;
b) prevzatie staveniska od investora, resp. zadávateľa stavby;
c) vedenie stavebného denníka;
d) rozdeľovanie prác jednotlivým pracovníkov vykonávajúcim stavebné práce pre zamestnávateľa, koordinácia prác na stavenisku;
e) zabezpečenie poučenia pracovníkov na stavenisku o zásadách bezpečnosti a ochrane zdravia pri práci ako aj o ďalších povinnostiach, ktoré sú povinní dodržiavať na stavenisku a kontrola ich dodržiavania;
f) kontrolu vykonávania stavebných prác pracovníkmi, kontrolu kvality uskutočnených prác a dohodnutých termínov vykonávania a ukončenia stavebných prác;
g) kontrolu a zabezpečenie realizácie stavebných prác pracovníkmi v súlade so stavebným projektom, stavebným povolením a v súlade s príslušnými právnymi predpismi a technickými normami,
h) kontrolu vecnej a cenovej správnosti fakturácie vykonaných prác a jej súlad s podmienkami uzatvorených zmlúv;
i) kontrolu odstraňovania zistených vád a nedorobkov;
j) komunikáciu s investorom, stavebným dozorom a zamestnávateľom;
k) prácu s rozpočtom (kontrola vykonávania prác v súlade s predloženým rozpočtom);
l) vykonávanie zamerania na stavbe, navrhovanie a prerokovanie riešení a detailov so zamestnávateľom a zástupcami investora;
m) príprava súpisov uskutočnených prác a ďalších podkladov pre fakturáciu zamestnávateľa

po zaškolení / po skúšobnej dobe zvýšenie platu
firemný telefón
firemné auto
firemné oblečenie
firemné podujatia - koncoročný večierok, športový deň
interné a externé školenia
dochádzkový bonus - mesačne
vianočné odmeny, individuálne odmeny po ukončení stavby
možnosť pracovať ako zamestnanec alebo živnostník

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
CENKROS - Pokročilý
ODIS - Základy
AutoCAD - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• pracovné nasadenie
• flexibilita
• organizovanie a plánovanie práce
• vedenie ľudí
• pružnosť v myslení

- Venujeme sa širokej škále stavebných činností v oblasti POZEMNÝCH a INŽINIERSKYCH STAVIEB:
* rekonštrukcie objektov,
* obnova bytových domov,
* novostavby bytových domov a administratívnych objektov,
* výstavba čističiek odpadových vôd,
* rekonštrukcie cestných objektov,
* výstavba centrálnych zón v obciach a mestách,
* výstavba spevnených plôch - parkoviská, chodníky a cyklochodníky
- Stavebniny VERÓNY ponúkajú široký sortiment stavebného materiálu, pracovného náradia, technického zariadenia budov a príslušenstva
- Rozšírili sme naše obchodné činnosti o novú ekologickú BETONÁREŇ šetriacu životné prostredie. Vďaka nej pre Vás vyrábame nielen certifikovaný betón, spĺňajúci všetky normy podľa STN EN 206, ale aj mnohé betónové výrobky. Betón podľa nových kvalitnejších receptúr odvezieme až k Vám domov
- Predávame tepelnoizolačné dosky vlastnej výroby, drevocementové a kompozitné dosky, polystyrén, minerálnu vlnu, či rôzne prvky k zatepľovacím systémom

www.veronyoas.sk

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3965075  Megjelentetés dátuma: 9.9.2020  Alapbér (bruttó): 6 EUR/hod.