Retail Specialist s maďarským jazykom

VERMONT Services Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď
900 - 1 100 EUR/mesiacod 900€ - v závislosti od skúseností a schopností vybraného uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme Vermont Holding a zastrešujeme prémiové značky odevov a obuvi v Českej republike, na Slovensku a v Maďarsku. Neustále rastieme, takže hľadáme nových kolegov, ktorí budú s nami rásť!

Aká bude Vaša pracovná náplň?

• Riešenie požiadaviek z predajní (mailová, chatová a telefonická komunikácia
s predajňami)
• Účasť na objednávkach tovaru GANT (min. 2x do roka cestovanie mimo SR)
• Pravidelná komunikácia s centrálnym skladom a predajňami v súvislosti s
presunmi tovaru
• Centrálne objednávanie materiálu pre predajne a Office
• Spracovanie rôznych štatistík pre potreby predajní a vedenia Retailu

Ak chcete vidieť ako to u nás žije klikajte tu -- https://www.instagram.com/zivotvevermontu/

ČO PONÚKAME?

• Zamestnanecké zľavy.
• Príspevok na stravovanie vo výške 5€ plne hradené zamestnávateľom.
• Jazykové vzdelávanie.
• Zamestnanecké oblečenie.
• Firemné akcie a iné aktivity
• Zamestnanie v úspešnej a dynamickej medzinárodnej spoločnosti.
• Priateľský kolektív a rodinné prostredie.
• Zaujímavé platové ohodnotenie a bonusy.
• Možnosť kariérneho rastu a osobného vzdelávania.

Telefonicky budeme kontaktovať iba tých uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky.

Poskytnutím svojich osobných údajov v rozsahu životopisných dát adresovaných spoločnosti VERMONT Slovakia, s.r.o., dávate súhlas so spracovaním týchto údajov v súlade so zákonom č. 428/2002 Z. z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov. Súhlas so spracúvaním osobných údajov platí do jeho odvolania. Tento súhlas je možné kedykoľvek písomne odvolať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

ČO OD VÁS OČAKÁVAME?
• Znalosť maďarského jazyka nutnosť
• Znalosť angličtiny výhodou
• Pokročilé znalosti EXCEL
• Orientácia na detail, systematickosť, analytické
myslenie

Spoločnosť VERMONT Slovakia, s.r.o., ktorá je súčasťou Vermont Holdingu a.s., zastupuje na území SR značku GANT, Woolrich, Peak Performance, Camel Active, Diesel a Karl Lagerfeld. Viac informácií o jednotlivých značkách sa dozviete na našej webovej stránke www.vermont.eu.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Vermont Slovakia
E-mail: poslať životopis
ID: 3640985  Megjelentetés dátuma: 30.4.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 900 - 1 100 EUR/mesiacod 900€ - v závislosti od skúseností a schopností vybraného uchádzača