Brigádnik GANT Košice

VERMONT Services Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Košice
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
4 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Popis pozície:

Brigádnik v predajni Gant sa aktívne podieľa na predaji tovaru značky konečnému zákazníkovi, poskytovanie odborného poradenstva a služieb zákazníckeho servisu, vykonáva jednotlivé činnosti na predajni, plní úlohy nadriadeného a je zodpovedný za ich plnenie. Aktívne pristupuje k zlepšeniu zákazníckeho servisu.

Náplň Vašej práce:

- Prezentácia a predaj tovaru z ponúkaného sortimentu, poskytovanie poradenskej služby zákazníkom
- Budovanie dobrých vzťahov so zákazníkmi, zoznamovanie (predstavovanie) histórie a tradície značky GANT
- Poskytovanie informácií o VERMONT Clube a jeho výhodách, ponúkanie členstva
- Spoluzodpovednosť za dosahovanie očakávaných výsledkov predaja
- Správne blokovanie tovaru a vyhotovenie správnych dokladov pri predaji tovaru zákazníkovi
- Zodpovednosť za zverené prostriedky na predajni
- Príjem, kontrola, reklamácie, príprava na predaj a údržba tovaru
- Zabezpečenie čistoty a poriadku na predajni

Čo ponúkame:

- Zamestnanie v úspešnej a dynamickej medzinárodnej spoločnosti
- Priateľský kolektív a rodinné prostredie
- Zaujímavé platové ohodnotenie a bonusy
- Prácu v dizajnovom prostredí
- Možnosť kariérneho rastu a osobného vzdelávania
- Priestor pre vaše nápady

Informácie o výberovom konaní

Podmienky výberového konania:

Ak máte záujem o túto pracovnú pozíciu, zašlite nám Váš životopis s aktuálnou fotografiou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Čo od Vás očakávame?

- SŠ vzdelanie
- Skúsenosti s predajom odevov výhodou
- Znalosť angličtiny alebo nemčiny minimálne na základnej úrovni
- Počítačové znalosti - MS Office (Excel, Word), internet, e-mail
- Zmysel pre módu
- Kultivovaný vzhľad a výborné komunikačné zručnosti
- Pro-klientsky prístup
- Silná a motivovaná osobnosť, so schopnosťou tímovej práce
- Starostlivosť a samostatnosť

Spoločnosť VERMONT Slovakia, s.r.o., ktorá je súčasťou Vermont Holdingu a.s., zastupuje na území SR značku GANT, Woolrich, Peak Performance, Camel Active, Diesel a Karl Lagerfeld. Viac informácií o jednotlivých značkách sa dozviete na našej webovej stránke www.vermont.eu.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Vermont Slovakia
E-mail: poslať životopis
ID: 3617273  Megjelentetés dátuma: 10.2.2020  Alapbér (bruttó): 4 EUR/hod.