Upratovačka

VERMONT Services Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Stará Vajnorská, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
700 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Upratovanie a udržiavanie čistoty v administratívnych priestoroch spoločnosti.
• Výkon kráce je v Golden City, na starej Vajnorskej.
• Pracovný čas je od 6:00 do 14:30.

• Zamestnanecké zľavy.
• Rodinná firemná kultúra.
• Práca v stabilnej spoločnosti.
• Príjemné a priateľské pracovné prostredie.

Ak máte záujem o túto pracovnú pozíciu, zašlite nám Váš životopis.

Odpovieme iba vybraným uchádzačom.

Poskytnutím svojich osobných údajov v rozsahu životopisných dát adresovaných spoločnosti GANT Slovakia, s.r.o., dávate súhlas so spracovaním týchto údajov v súlade so zákonom č. 428/2002 Z. z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov. Súhlas so spracúvaním osobných údajov platí do jeho odvolania. Tento súhlas je možné kedykoľvek písomne odvolať.

Požiadavky na zamestnanca

• samostatnosť a precíznosť,
• príjemné vystupovanie,
• zmysel pre detail.

Spoločnosť VERMONT Slovakia, s.r.o., ktorá je súčasťou Vermont Holdingu a.s., zastupuje na území SR značku GANT, Woolrich, Peak Performance, Camel Active, Diesel a Karl Lagerfeld. Viac informácií o jednotlivých značkách sa dozviete na našej webovej stránke www.vermont.eu.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Vermont Slovakia
E-mail: poslať životopis
ID: 3303294  Megjelentetés dátuma: 31.3.2021  Alapbér (bruttó): 700 EUR/mesiac