Teamleader online marketingu - špecialista pre online marketing

Verlag Dashöfer, vydavateľstvo s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
01.07.2018
Základný plat 1.000 + mesačné osobné ohodnotenie 400 + bonusové a projektové ohodnotenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Spolupráca s externou agentúrou pri Google Adwords kampaniach (návrh produktov, príprava textov, zastrešenie komunikácie s agentúrou)
- Návrh a realizácia predajných a imidžových kampaní na web stránkach vydavateľstva a na partnerských weboch (spolupráca s grafickým a web oddelením)
- Starostlivosť o hlavné stránky vydavateľstva
- Návrh kampaní pre sociálne siete (FB, G+, LinkedIn, Youtube)
- Vyhľadávanie nových subscriberov
- Sledovanie trendov v online marketingu a hľadanie nových marketingových príležitostí
- Príprava pravidelných reportov pre vedenie spoločnosti
- Spolupráca s externými eshopmi
- Plánovanie predaja produktov pre rôzne predajné cesty
- Návrh nových produktov
- Komunikácia s kolegami z ostatných pobočiek v zahraničí
- Návrh a zabezpečenie reklamných predmetov

- Mladý, dynamický kolektív
- Flexitime
- Teambuildingy
- Možnosť navštevovať odborné semináre vydavateľstva

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Marketingová komunikácia, ekonomické vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Google Ads - Základy
Google Analytics - Pokročilý

Počet rokov praxe

3

Komunikatívnosť
Systematickosť
Asertivita
Organizačný typ
Proaktívnosť
Nápaditosť
Zodpovednosť

Vydavateľstvo je súčasťou nadnárodnej spoločnosti s orientáciou na vydávanie odbornej literatúry, na projekty internetovej publicity, poskytovanie odborných školení a konferencií.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3376746  Megjelentetés dátuma: 11.6.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Základný plat 1.000 + mesačné osobné ohodnotenie 400 + bonusové a projektové ohodnotenie