Operátor výroby v automobilovém a elektrotechnickém průmyslu

VERIVA personal care s.r.o.

Místo práce
Letní 3867, Okres Jablonec nad Nisou
plný úvazek
Termín nástupu
20.11.2016
Mzdové podmínky (brutto)
23000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Obsluha vstřikovacích strojů
Obsluha autoklávu
Dokončovací montáž hotových výrobků

-zodpovědnost za kvalitu a správnou identifikaci dílů
-udodržování pořádku na pracovišti

Zaměstnanecké výhody, benefity

výkonostní prémie až 3.500,- Kč/měsíc
příspěvek na stravování 45,-/den
možnost ubytování na 2* hotelu v rámci pracovního poměru ZDARMA
příp. příspěvek na bydlení 100,-Kč/den

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

CIKAUTXO CZ s.r.o., Letní 3867, Jablonec nad Nisou
-výroba pryžových dílů pro automobilový a elektrotechnický průmysl.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

automotive

Osobnostní předpoklady a dovednosti

dobrý zdravotní stav
pracovitost
zodpovědnost k docházce
manuální zručnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

VERIVA - personální poradenství a péče

V personalistice se pohybujeme přes 30 let - díky tomu se ve mzdové a pracovněprávní problematice orientujeme jako ryba ve vodě. Zakládáme si na individuálním, osobním a přátelském přístupu ke svým zaměstnancům, protože věříme, že spokojený zaměstnanec je pro firmu ten nejcennější kapitál.
Naši firemní klienti mohou využít takový typ služby, který aktuálně potřebují nebo jejich spojením získat synergicky fungující řešení svých personálních požadavků.

Kde nás najdete?

Soukenné nám. 157/8
460 01 Liberec

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2816659  Megjelentetés dátuma: 18.11.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 23000