Obsluhovač VZV

Verhofsté, s.r.o.

Miesto práce
Priemyselná, Myjava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
4,3 EUR/hod.rizikový príplatok, možnosť rastu hodinovej mzdy na základe spokojnosti zamestnávateľa, ponúkame 13.plat.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme pomocníka vo výrobe, ktorého náplňou práce prevažne bude:
- obsluha vysokozdvižného vozíka (oprávnenie na obsluhu je podmienka)
- zabezpečovanie internej logistiky vo výrobnej prevádzke podľa pokynov nadriadeného
- udržiavanie poriadku v skladových priestoroch
- ostatné pomocné práce

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za záujem, avšak kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1
1

precíznosť, spoľahlivosť, technické myslenie, flexibilita a ochota pracovať nadčas v prípade potreby

Spoločnosť Verhofsté, s.r.o. sa zaoberá od roku 2004 na Slovenskom a Belgickom trhu predajom, výrobou a montážou oceľových konštrukcií, ako napríklad: prístrešky pre bicykle, prístrešky pre automobily, prestrešenia vstupov, zábradlia, vlakové a autobusové prestrešenia, balkónové konštrukcie a iné zámočnícke konštrukcie na mieru. Spoločnosť sa taktiež venuje výrobe a predaju štandardných produktov mestského mobiliáru – lavičky, bicyklové stojany, odpadkové koše, zábrany vstupu.

Priemyselná 9058/6
907 01 Myjava
ID: 3339906  Megjelentetés dátuma: 30.9.2020  Alapbér (bruttó): 4,3 EUR/hod.