Zvárač

Verhofsté, s.r.o.

Miesto práce
Myjava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
6,3 EUR/hod.+ 0,72 Eur rizikový príplatok za každú odpracovanú hodinu podľa zákona, + dochádzkový bonus; Ponúkame 13.plat. Možnosť rastu hodinovej mzdy na základe spokojnosti zamestnávateľa a skúseností uchádzača. Odmena za prácu na živnosť je od 12,50 Eur/hodina.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Zváranie oceľových konštrukcií (podmienka je platný zváračský preukaz)
• Čítanie technických výkresov
• Ostatné práce podľa pokynov nadriadeného

Zabezpečujeme servis pracovného oblečenia, ponúkame príspevok na pracovnú obuv.

Informácie o výberovom konaní

Práca je na 1 zmenu.
Platové podmienky budú predmetom spoločnej dohody.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technické zameranie

Preferujeme skúsených a technicky zdatných kandidátov, ktorí majú záujem o prácu v prosperujúcej firme.

Požadujeme:
- platný zváračský preukaz – zváranie metódou Z-M1
- čítanie technických výkresov
- technické zručnosti
- prax v obore

Spoločnosť Verhofsté Group sa zaoberá na Slovenskom a Belgickom trhu predajom, výrobou a montážou oceľových konštrukcií.

Všestrannosť, odvaha a inovácie: naše tromfy, vaše pohodlie.

S našimi najmodernejšími výrobkami a konštrukciami chceme transformovať vonkajší priestor na príjemné a dobre fungujúce prostredie pre život a prácu. Preto je naším mottom "Shaping open spaces". Počas toho procesu berieme na seba rolu inšpirátora, dizajnéra, riešiteľa problémov a výrobcu. Nasledovné slová sú vpísané v našej DNA: všestrannosť, odvaha a inovácia.
ID: 3308446  Megjelentetés dátuma: 9.11.2023  Alapbér (bruttó): 6,3 EUR/hod.