Можливість для людей з України

Konštruktér oceľových konštrukcií

Verhofsté, s.r.o.

Priemyselná, Myjava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
1 300 EUR/mesiacMzda bude predmetom diskusie na osobnom pohovore. Odvíja sa od skúseností a znalostí uchádzača. Ponúkame 13. plat.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Naša spoločnosť hľadá vhodného kandidáta na pozíciu konštruktéra oceľových konštrukcií. Sortiment pozostáva z bicyklových stojanov, prístreškov pre bicyklové stojany, prípadne konštrukcie na mieru. Náplňou práce konštruktéra bude:

- vypracovanie výkresovej dokumentácie v 3D prostredí (TOP SOLID)
- kreslenie zostáv a podzostáv, spracovanie kusovníka
- práca v ERP systéme
- občasné služobné cesty do Belgicka

Riadne zaškolenie bude prebiehať v anglickom jazyku.

- aktívne využívanie cudzieho jazyka
- práca s modernými technológiami
- atmosféra menšej firmy s otvoreným, priateľským a férovým prístupom
- možnosť profesijného a odborného rastu

Uchádzačov o zamestnanie žiadame o zaslanie životopisu v slovenskom, prípadne v anglickom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické zameranie, odbor stavebníctvo, strojárstvo, grafické systémy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- predchádzajúce pracovné skúsenosti z oblasti konštrukcie oceľových konštrukcií a zvárania výhodou
- znalosť anglického alebo nemeckého jazyka na pokročilej úrovni podmienkou
- znalosť CAD programov
- dobrá orientácia v technickej dokumentácii
- technický typ

Spoločnosť Verhofsté Group sa zaoberá na Slovenskom a Belgickom trhu predajom, výrobou a montážou oceľových konštrukcií.

Všestrannosť, odvaha a inovácie: naše tromfy, vaše pohodlie.

S našimi najmodernejšími výrobkami a konštrukciami chceme transformovať vonkajší priestor na príjemné a dobre fungujúce prostredie pre život a prácu. Preto je naším mottom "Shaping open spaces". Počas toho procesu berieme na seba rolu inšpirátora, dizajnéra, riešiteľa problémov a výrobcu. Nasledovné slová sú vpísané v našej DNA: všestrannosť, odvaha a inovácia.
ID: 3302755  Megjelentetés dátuma: 31.8.2023  Alapbér (bruttó): 1 300 EUR/mesiac