Jelentkezzen önéletrajz nélkül

Robotník na úseku verejnoprospešných služieb

Verejnoprospešné služby Karlova Ves

Mestská časť Bratislava - Karlova Ves, Tilgnerova, Karlova Ves
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
950 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Letná a zimná údržba komunikácii a plôch mestskej časti Karlova Ves, údržba verejnej zelene, detských ihrísk, správa školských areálov, organizačné zabezpečovanie kultúrnych a športových podujatí, správa nehnuteľného majetku

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Sme príspevková organizácia zriadená Miestnym úradom Mestskej časti Bratislava - Karlova Ves. Hlavnou činnostnou je plnenie úloh na úseku poskytovania verejnoprospešných služieb.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3985205  Megjelentetés dátuma: 12.10.2020  Alapbér (bruttó): 950 EUR/mesiac