Údržbár

Veolia Energia Slovensko, a. s.

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
dohodou
650 EUR/mesiacod 650 brutto / plus pohyblivá zložka mzdy + ročný výkonnostný bonus

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre našu filiálku v Košiciach hľadáme skúseného kandidáta na pozíciu :

Údržbár tepelno - energetických zariadení (v zameraní vodár - kúrenár).

Náplň práce :
• zabezpečuje riadny chod technologických zariadení - nastavenia, montáže, opravy, údržba, plynových a tlakových zariadení ( kotolne, tepelno - technické zariadenia (ďalej "TTZ"), výmenníkové stanice )
• vykonáva činnosti podľa plánov generálnych opráv, rekonštrukcií a modernizácií TTZ a vykonáva komplexnú údržbu TTZ
• spolupracuje so všetkými prac. skupinami pri výrobe tepla, TÚV, za využitia možností existujúcej a novej techniky, údržby a opráv TTZ
• vykonáva nastavenia, montáže, opravy, údržby a kontroly prevádzky TTZ
• vykonáva tepelnú izoláciu, montáže, opravy, údržby TTZ
• vykonáva práce na rozvodoch (úpravy + zváračské práce) a investičných akciách TTZ
• vykonáva zámočnícke a zváračské práce na TTZ
• spolupracuje na odstraňovaní havarijných stavov TTZ
• vykonáva evidenciu podkladov o svojej činnosti

PODMIENKA:
• nevyhnutnou podmienkou sú skúsenosti s opravami a údržbou kotolní a OST (voda - kúrenie)

• čítanie technickej dokumentácie

• základné, alebo štátne skúšky ( zváračský preukaz Z-G1- zváranie plameňom, Z-E1- zváranie el.oblúkom).

  • ročný výkonnostný bonus
  • práca v stabilnej spoločnosti
  • 2 dni voľna navyše
  • vzdelávanie a rozvoj zamestnancov
  • sociálny fond a iné v zmysle Kolektívnej Zmluvy

Informácie o výberovom konaní

Ďakujeme Vám za prejavený záujem o prácu v skupine Veolia.

Na základe CV dôkladne posúdime Vaše skúsenosti, znalosti a predpoklady na obsadzovanú pracovnú pozíciu.
V prípade, ak spĺňate požiadavky na pracovnú pozíciu, s radosťou Vás pozveme na osobný pohovor najneskôr do 15 dní alebo Vás budeme informovať o ďalšom postupe vo výberovom konaní.

Ak Vás nebudeme do 15 dní kontaktovať, vybrali sme kandidátov, ktorých skúsenosti a znalosti najlepšie zodpovedajú požiadavkám našej spoločnosti. V zmysle zákona 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov bude Vaša žiadosť skartovaná.

O výsledku výberového konania budete informovaný písomne.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technické, elektrotechnické

Vodičský preukaz

B, C

Počet rokov praxe

2

Požiadavky na pozíciu :

• prax v oblasti komplexnej údržby kotolní a OST (voda - kúrenie )
• prax v oblasti údržby plynových a tlakových zadriadení (TTZ)
• platný zváračský preukaz - elektrický oblúk (základný kurz)
• schopnosť čítania technickej dokumentácie
• VP. skupiny B, skupiny C výhodou, aktívny vodič

Všeobecné požiadavky:
• technická zručnosť, technické myslenie, orientácia na detail
• schopnosť rýchlo sa učiť a aplikovať nové skúsenosti v praxi
• schopnosť prijať zodpovednosť, samostatnosť, aktívny prístup,
• proaktivita, vysoké pracovné nasadenie, flexibilita
• odolnosť voči psychickej záťaži, dôslednosť, schopnosť pracovať v tíme,
• zdravotná spôsobilosť na výkon práce
• manuálna zručnosť

Skupina Veolia Energia na Slovensku, energetická divízia medzinárodnej skupiny Veolia, poskytuje služby obciam, mestám a priemyselným zákazníkom v oblasti energetiky s cieľom prinášať efektívne energetické riešenia a širokú paletu služieb s vysokým štandardom nárokov na ochranu životného prostredia.

Uplatňujeme využívanie obnoviteľných zdrojov energie, hlavne biomasy. Optimalizujeme technickú, ekonomickú a environmentálnu prevádzku zverených zariadení.
Naše služby zahŕňajú zabezpečenie centrálneho zásobovania teplom, výrobu tepla, stlačeného vzduchu, elektrickej energie, chladu a pary, tzv. priemyselných médií a energií. Zabezpečujeme plynulú prevádzku tepelnotechnických zariadení, kogeneračných jednotiek, klimatizačných a elektrických zariadení až po komplexnú správu budov.

Poskytujeme energetické služby na Slovensku už viac ako 20 rokov.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Barbora Dávid
E-mail: poslať životopis
ID: 3120314  Megjelentetés dátuma: 11.1.2022  Alapbér (bruttó): 650 EUR/mesiac