Zámočník

Veolia Energia Slovensko, a. s.

Miesto práce
Žiar nad Hronom
Termín nástupu
01.04.2019
Mzdové podmienky (brutto)
800

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Vykonáva zámočnícke práce na vyhradených technických plynových, tlakových a zdvíhacích zariadeniach v rozsahu svojich oprávnení;
• Vykonáva potrebnú dielenskú činnosť;
• Odstraňuje poruchy a havárie, podieľa sa na realizácii ZN a inovácii technologického zariadenia;
• Vykonáva kontrolu, nastavenie, montáž, opravu a údržbu na technologickom zariadení prevádzky, práce na rozvodoch a investičných akciách TZ v požadovanom rozsahu a kvalite;
• Denne vykonáva všetky preventívne činnosti pri zabezpečovaní prevádzkyschopnosti výrobno-technických zariadení a zariadení spoločných priestorov budovy;
• Zodpovedá za materiál, používaný pri opravách,
• Dodržiava platné smernice, predpisy, zákony, vyhlášky, STN týkajúce sa jeho oddelenia.
• Dbá a stará sa o zverené pracovné pomôcky, zariadenia, HIM, DHIM, OTE, udržiava ich v čistote a prevádzkyschopnom stave.

  • ročná výkonnostná prémia;
  • 2 dni dovolenky nad rámec ZP;
  • stravné aj počas dovolenky;
  • práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti;
  • sociálny program a ďalšie benefity vyplývajúce z Kolektívnej zmluvy;

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technický smer

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

  • inštalatérske, zváračské, práce na tlakových zariadeniach a potrubných rozvodoch;
  • zváračský preukaz
  • obsluha VZV;
  • obsluha žeriava;
  • spoľahlivosť, samostatnosť, zodpovednosť

Skupina Veolia Energia na Slovensku, energetická divízia medzinárodnej skupiny Veolia, poskytuje služby obciam, mestám a priemyselným zákazníkom v oblasti energetiky s cieľom prinášať efektívne energetické riešenia a širokú paletu služieb s vysokým štandardom nárokov na ochranu životného prostredia.

Uplatňujeme využívanie obnoviteľných zdrojov energie, hlavne biomasy. Optimalizujeme technickú, ekonomickú a environmentálnu prevádzku zverených zariadení.
Naše služby zahŕňajú zabezpečenie centrálneho zásobovania teplom, výrobu tepla, stlačeného vzduchu, elektrickej energie, chladu a pary, tzv. priemyselných médií a energií. Zabezpečujeme plynulú prevádzku tepelnotechnických zariadení, kogeneračných jednotiek, klimatizačných a elektrických zariadení až po komplexnú správu budov.

Poskytujeme energetické služby na Slovensku už viac ako 20 rokov.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Vladimír Ďurdina
E-mail: poslať životopis
ID: 2769357  Megjelentetés dátuma: 15.1.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 800