Projektový manažér pre nástroje údržby a asset managment

Veolia Energia Slovensko, a. s.

Miesto práce
Einsteinova 25, Petržalka
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
od 1600 brutto +13 plat ( podľa skúseností)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Realizuje projekty súvisiace so zavádzaním zmien a nástrojov v riadení a organizovaní procesov údržby a revíznej činnosti.
• Definuje, sleduje a vyhodnocuje plnenie stanovených ukazovateľov v oblasti údržby a revíznej činnosti v rámci skupiny Veolia, požaduje od zodpovedných zdôvodňovanie odchýlok.
• Vykonáva metodickú činnosť v oblasti údržby a revíznej činnosti v rámci skupiny Veolia a dohliada na realizáciu činnosti údržby a revíznej činnosti v súlade s metodickými postupmi a pravidlami
• Spolupracuje s klientom pri vytváraní funkčných špecifikácií pri zavádzaní nástrojov IS
• Koordinuje implementáciu nových nástrojov podporujúcich oblasť riadenia údržby a revíznej činnosti v podmienkach skupiny Veolia;
• Spolupracuje so spoločnosťami skupiny Veolia pri stanovení plánu údržby, zavádzania nástrojov IS.

ročný výkonnostný bonus
dva dni dovolenky navyše
príspevky zo sociálneho fondu
výhody podľa platnej KZ

Ďakujeme Vám za prejavený záujem o prácu v skupine Veolia Energia na Slovensku.

Na základe CV dôkladne posúdime Vaše skúsenosti, znalosti a predpoklady na obsadzovanú pracovnú pozíciu.
V prípade, ak spĺňate požiadavky na pracovnú pozíciu, s radosťou Vás pozveme na osobný pohovor. Kandidátov budeme kontaktovať telefonicky.

O výsledku výberového konania budete informovaný písomne.

Žiadosti a osobné údaje neúspešných kandidátov budú zlikvidované v zmysle zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické (elektro alebo energetika - výhodou) skúsenosti s nástrojmi na riadenie údržby a asset managmentom

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

  • Samostatnosť;
  • rozhodnosť;
  • dobré riadiace zručnosti;
  • komunikatívnosť;
  • schopnosť analyzovať problémy a riešiť ich;
  • vzťah k technike;
  • skúsenosti v energetike;
  • iniciatíva a kreativita.

Skupina Veolia Energia na Slovensku, energetická divízia medzinárodnej skupiny Veolia, poskytuje služby obciam, mestám a priemyselným zákazníkom v oblasti energetiky s cieľom prinášať efektívne energetické riešenia a širokú paletu služieb s vysokým štandardom nárokov na ochranu životného prostredia.

Uplatňujeme využívanie obnoviteľných zdrojov energie, hlavne biomasy. Optimalizujeme technickú, ekonomickú a environmentálnu prevádzku zverených zariadení.
Naše služby zahŕňajú zabezpečenie centrálneho zásobovania teplom, výrobu tepla, stlačeného vzduchu, elektrickej energie, chladu a pary, tzv. priemyselných médií a energií. Zabezpečujeme plynulú prevádzku tepelnotechnických zariadení, kogeneračných jednotiek, klimatizačných a elektrických zariadení až po komplexnú správu budov.

Poskytujeme energetické služby na Slovensku už viac ako 20 rokov.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Barbora Dávid
E-mail: poslať životopis
ID: 2513822  Megjelentetés dátuma: 20.6.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 1600 brutto +13 plat ( podľa skúseností)