Špecialista pre HR kontroling, odmeňovanie a administráciu

Veolia Energia Slovensko, a. s.

Einsteinova 25 - Digital park II., 851 01 Bratislava, Bratislava
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Účel práce:
  • Zodpovedá za vytváranie pravidiel personálnej administratívy a spracovanie personálnej agendy tak, aby realizované činnosti boli v súlade s legislatívnymi požiadavkami, internými predpismi a strategickými cieľmi spoločnosti.
  • Zodpovedá za vytváranie a aktualizáciu metodiky HR plánovania, reportingu a controlingu tak, aby boli k dispozícii správne a aktuálne informácie v súlade s požiadavkami spoločnosti.
  • zodpovedá za prípravu návrhov a analýz v oblasti odmeňovania a benefitov.

Hlavné pracovné činnosti a zodpovednosti:
  • Zodpovedá za oblasť personálnej administratívy a to najmä príprava pracovného poriadku a individuálnych pracovno-právnych dokumentov,
  • Poskytuje aktívne poradenstvo interným klientom prioritne v otázkach pracovno-právnej problematiky, odmeňovania a HR reportingu.
  • Zaznamenáva, aktualizuje a kontroluje personálne dáta v HR systéme tak, aby boli zabezpečené korektné a aktuálne údaje pre personálnu administráciu, výpočet miezd a reporting (Navision, Infor PM, Systemizácia) a koordinuje externého dodávateľa miezd,
  • Poskytuje manažmentu údaje pre strategické rozhodovanie a plánovanie v oblasti odmeňovania a benefitov a to najmä participáciou na platových prieskumoch, realizáciou analýz odmeňovania, spracovaním údajov pre výpočet platových navýšení / bonusov.
  • Spolupracuje na organizácii sporiaceho programu spoločnosti Veolia – SEQUOIA a jeho vyhodnotení.
  • Zodpovedá za vytváranie a aktualizáciu metodiky HR plánovania, controlingu a benchmarkingu.
  • Analyzuje HR dáta, pripravuje interné (na základe požiadaviek skupiny Veolia Energia na Slovensku) ako aj externé (na základe požiadaviek skupiny Veolia prípadne na základe iných oprávnených požiadaviek) reporty a prezentácie.
  • Zodpovedá za administráciu HR systémov / reportingových nástrojov, podieľa sa na návrhu a zavádzaní nových funkcionalít v týchto systémoch.
  • Spoluzodpovedá za prípravu a správnosť rozpočtu personálnych nákladov v rámci skupiny Veolia Energia na Slovensku.
  • Identifikuje a vyhodnocuje kľúčové výkonnostné ukazovatele vo zverených profesijných oblastiach a prijíma náležité nápravné opatrenia za účelom neustáleho zlepšovania procesov / kvality riadenia ĽZ.
  • Spolupracuje na rozvíjaní a zavádzaní stratégie ĽZ a nástrojov ĽZ vo zverených profesijných oblastiach v rámci všetkých spoločností v SR patriacich do skupiny Veolia Energia.

Predokladaná dĺžka pracovného pomeru je minimálne 1 rok (zastupovanie počas MD a RD).

podľa platnej KZ

Informácie o výberovom konaní

Ďakujeme Vám za prejavený záujem o prácu v skupine Veolia.

Na základe CV dôkladne posúdime Vaše skúsenosti, znalosti a predpoklady na obsadzovanú pracovnú pozíciu.
V prípade, ak spĺňate požiadavky na pracovnú pozíciu, s radosťou Vás pozveme na osobný pohovor najneskôr do 15 dní alebo Vás budeme informovať o ďalšom postupe vo výberovom konaní.

Ak Vás nebudeme do 15 dní kontaktovať, vybrali sme kandidátov, ktorých skúsenosti a znalosti najlepšie zodpovedajú požiadavkám našej spoločnosti. V zmysle zákona 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov bude Vaša žiadosť skartovaná.

O výsledku výberového konania budete informovaný písomne.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

  • Minimálne 2 ročná prax v oblasti personálnej administratívy, odmeńovania a/alebo kontrolingu;
  • Veľmi dobrá znalosť pracovno-právnej legislatívy;
  • Orientácia v mzdovej legislatíve a sociálnom zabezpečení;
  • Znalosť práce s metodikou HAY výhodou.
  • Schopnosť analyzovať dáta a pracovať s komplexnými údajmi;
  • Prozákaznícka orientácia;
  • Samostatnosť;
  • Zodpovedný prístup k práci;
  • Proaktivita a iniciatíva;
  • Dobrý časový manažment.

Skupina Veolia Energia na Slovensku, energetická divízia medzinárodnej skupiny Veolia, poskytuje služby obciam, mestám a priemyselným zákazníkom v oblasti energetiky s cieľom prinášať efektívne energetické riešenia a širokú paletu služieb s vysokým štandardom nárokov na ochranu životného prostredia.

Uplatňujeme využívanie obnoviteľných zdrojov energie, hlavne biomasy. Optimalizujeme technickú, ekonomickú a environmentálnu prevádzku zverených zariadení.
Naše služby zahŕňajú zabezpečenie centrálneho zásobovania teplom, výrobu tepla, stlačeného vzduchu, elektrickej energie, chladu a pary, tzv. priemyselných médií a energií. Zabezpečujeme plynulú prevádzku tepelnotechnických zariadení, kogeneračných jednotiek, klimatizačných a elektrických zariadení až po komplexnú správu budov.

Poskytujeme energetické služby na Slovensku už viac ako 20 rokov.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Barbora Dávid
E-mail: poslať životopis
ID: 2067857  Megjelentetés dátuma: 20.2.2017