Telefonista/obchodník

VeniaSol s.r.o.

Miesto práce
Košice
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
09.12.2018
Mzdové podmienky (brutto)
450

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vytváranie telefonických objednávok

Skrátený pracovný čas, motivačne nastavené mzdové ohodnotenie za výkon práce

Prosím zasielajte nám Vaše životopisy a motivačné listy na email [email protected]. Všetkým uchádzačom odpovieme v čo najkratšom čase. Uchádzači, ktorí budú spĺňať kritéria budú pozvaní na osobný pracovný pohovor, ktorý sa vykoná v Košiciach.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy

Práca je vhodná pre komunikatívneho človeka, ktorý sa svojím prejavom dokáže presadiť a predať.

Naša spoločnosť prevádzkuje prenosné planetárium od roku 2016, a tak už mnohým žiakom, či divákom predstavila "hviezdne divadlo" priamo v ich škole, či na inej akcii. Momentálne pôsobíme takmer na celom Slovensku. Programy si vytvárame vo vlastnej réžii, a tak dokážeme divákom priniesť zakaždým nezvyčajný zážitok z oblasti astronómie, či prírodných vied. Pozrite si nás na našej stránke www.astroshow.sk a staňte sa súčasťou tejto zaujímavej, netradičnej, zábavno-vzdelávacej myšlienky. Tešíme sa na Vás.
ID: 3554000  Megjelentetés dátuma: 5.12.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 450