Marketingový pracovník, grafik - ASO VENDING

VENDING, s.r.o.

Miesto práce
Banská Bystrica
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
nástupný plat 900€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si kreatívny, dokážeš nás inšpirovať a prinášať nové nápady? Ponúkame ti príležitosť stať sa súčasťou tímu v spoločnosti, ktorá je lídrom na trhu!

Aká práca ťa u nás čaká?

- práca s grafickými programami
- kreatívna práca

Služobný telefón
Možnosť kariérneho postupu a sebarealizácie
Osobný rast formou školení
Vernostné ohodnotenie a iné firemné benefity

Informácie o výberovom konaní

Ak si myslíš, že hľadáme práve teba, daj nám o sebe vedieť!
Pošli svoj životopis na adresu: [email protected]
Do predmetu emailu prosíme uviesť: Marketing
Vyhradzujeme si právo kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

vzdelanie v oblasti marketingu a médiách výhodou, prax v oblasti grafiky výhodou, Adobe InDesign - pokročilý, Adobe Photoshop - pokročilý, Adobe Illustrator - pokročilý

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

- kreatívnosť
- organizačné schopnosti
- samostatnosť, zodpovednosť, vysoké pracovné
nasadenie
- pozitívny prístup k práci
- tímovosť

ASO VENDING je slovenská rodinná firma a už viac ako 30 rokov ponúka svoje služby zákazníkom . Ako líder na trhu určujeme trendy a aktívne napĺňame ciele cirkulárnej ekonomiky. Ľudia formujú charakter našej firmy. Preto je pre nás dôležité, aby sa u nás cítili dobre a mohli sa ďalej rozvíjať. Sme hrdí nositelia ocenení " TOP BRAND".
Káva je naša vášeň.
ASO VENDING. Prinášame pohodu do života

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 2810703  Megjelentetés dátuma: 2.1.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: nástupný plat 900€