Pomocný personál do rezidencie Španielskeho veľvyslanectva

Veľvyslanectvo Španielskeho kráľovstva

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
september 2019
Mzdové podmienky (brutto)
1063 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Španielske veľvyslanectvo hľadá spoľahlivý pomocný personál na trvalý pracovný pomer.
Upratovanie, servírovanie, žehlenie v rezidencii, a iné úlohy.
Plat: 12.764,00 € ročne (911,71 € mesačne, 14x), čo je v čistom cca 840 € mesačne.
Miesto výkonu práce: rezidencia veľvyslanectva – Laurinská 8.
Pracovná doba: od 8.30 do 16.00 h.
Výkon úloh zahŕňa príležitostné nadčasové služby, ktoré sú kompenzované dňami voľna.
Znalosť španielčiny nie je potrebná.

Uchádzači požiadajú veľvyslanectvo o zaslanie predpísaného tlačiva na žiadosť e-mailom na adrese [email protected].
Vyplnenú žiadosť spolu s fotokópiou OP, životopisom a zoznamom referencií je potrebné zaslať poštou alebo priniesť osobne na veľvyslanectvo do 16.08.2019 (Španielske veľvyslanectvo, Prepoštská 10, 811 01 Bratislava).

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

ID: 3735777  Megjelentetés dátuma: 9.8.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1063 €