Bezpečnostný pracovník

VEKAM Security s.r.o.

Miesto práce
Zohor

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ochrana.
Ponúkam prácu pre ďalších kolegov na post strážnika v SBS na dlhodobý TPP s miestom práce Zohor.

Platobné podmienky 3,00 €/hod v čistom nástupný plat po skúšobnej dobe 3,20 v čistom . Stravná jednotka v hodnote 3,80 na službu . Práca v 12 hodinovej zmene . Ďalšie benefity – 2 dni dovolenky nad rámec ZP, sprostredkovanie preukazu OS . bezplatná výučba Aj, služobný telefón aj pre súkromné účely , osobitný prístup výplata a záloha v pravidelný termín.Podmienky nástupu : Odborná spôsobilosť , bezúhonnosť a zdravotná spôsobilosť . Pohovory v pracovné dni od 9:30 do 12:30 v našich priestoroch na „ Na vrátkach 3410/1C „ , BA-Dúbravka . Nástup možný po osobnom pohovore . Životopis zasielať na [email protected] Kontakt 0907759911, 0908607749

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Stabilná spoločnosť už na trhu od 2003, zameriavame sa na fyzickú ochranu osôb a majetku, skúsenosti hlavne v automobilovom priemysle , priemyselné parky, logistické parky , spoločenstvá bytových domov a nebytových priestorov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3323457  Megjelentetés dátuma: 6.9.2018