Vodič/skladník

Vegana Sales s.r.o.

Miesto práce
Vajnorská 135, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
čo najskôr
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 - 1 100 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- distribúcia tovaru v rámci Slovenska
- pomocné práce v sklade - vykladanie tovaru, etiketovanie, balenie objednávok

- stravné lístky
- možnosť nakupovať produkty z našej ponuky za veľkoobchodné ceny
- práca v modernej, ekologicky mysliacej firme

V prípade záujmu sa budeme tešiť na Vaše životopisy s fotografiou. Tie nám prosím zasielajte na [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

spoľahlivosť, praktické myslenie, fyzická spôsobilosť, manuálna zručnosť, dobrá schopnosť orientácie

Cieľom Vegana Sales s.r.o. je dodávať kvalitné vegánske produkty po celom Slovensku. Našimi zákazníkmi sú predovšetkým zdravé výživy a bio obchodíky, avšak aj reštaurácie a bistrá.
ID: 3789497  Megjelentetés dátuma: 17.10.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1 000 - 1 100 EUR/mesiac