Asistent/ka, marketingový/finančný manager/ka

VeDo, s.r.o.

Miesto práce
Trenčín
Termín nástupu
podla dohody
Mzdové podmienky (brutto)
1500

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Nezávislý investor na európskom trhu s nehnuteľnostami a s viac než 10 rokmi skúsenosťami hľadá asitentku/asistenta.
Hlavným predpokladom pre prácu na túto pozíciu je veľké pracovné nasadenie a chuť učiť sa nové veci tak, aby asistent dokázal svojho zamestnávateľa naplno zastupovať vo všetkých pracovných oblastiach. Táto činnosť môže byť vykonáváná na čiastočný, alebo plný pracovný úväzok. Samozrejmosťou je podpora ďalšieho vzdelávania pri zamestnaní (diaľkové študiúm) zamerané na investície, stavebnictvo a reality.
Základnými predpokladomi uchádzača sú predovšetkým vysoké ambície, motivácia a integrita.
Benefitom pracovnej pozície budú novo získané skúsenosti, ktoré je možné zužitkovať pri vlastnom vstupu na realitný trh ako samostatný investor.
Máte pocit, že ste správny kandidát na túto pozíciu? Neváhejte zaslať nám váš životopis a motivačný list, z ktorého bude vyžarovať energia, ktorá sa pri takejto výnimočnej činnosti očakáva.
Toto nie je obyčajné zamestnanie alebo štúdium, to je životná šanca, o ktorej ste doteraz snívali.

Ak Vás naša ponuka zaujala, tak nám zašlite Váš profesionálny životopis s fotografiou. Za Váš záujem Vám ďakujeme. Len vybraných kandidátov budeme kontaktovať.
Viac informácii ohľadne pracovnej ponuky Vám poskytneme pri pohovore.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

marketingový finančný manager/ka

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Pokročilý (C1) alebo Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

• Flexibilita
• Komunikácia a samostatnosť

www.archinea.sk
ID: 3400939  Megjelentetés dátuma: 12.7.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1500