Jelentkezzen önéletrajz nélkül

Čašník / recepcia kumulovaná funkcia

VB Management s.r.o.

Miesto práce
Baštová 4, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme zamestnanca, ktorý našich hostí prevedie nielen príjemným a jedinečným prostredím nového hotela, ale aj svojím osobitným prístupom zaujme hostí. Do tímu hľadáme osobnosť, ktorú práca s ľudmi naozaj baví, vie navodiť tú správnu atmosféru.
Preto hľadáme barmana alebo barmanku, čašníka alebo čašníčku, recepčnú alebo recepčného, ktorému nechýba nadšenie a stal by sa rád súčasťou tímu.
Pozícia je kumulovaná funkcia recepcia a čašník / barman v jednej osobe a obsahuje:
- povinnosťami recepcie hotela - ubytovanie hostí, vystavovanie dokladov za platby, prijímanie a spracovávanie rezervácií, riešenie požiadaviek hostí,
- správa hotelových rezervačných systémov,
- jednoduchá administratíva (príjem tovaru, výdaj tovaru, evidencia faktúr, denná uzávierka, inventúra...),
-Príprava nápojov pre našich zákazníkov
- Obsluha baru, práce s ním súvisiace, udržiavanie čistoty
- sledovanie nových trendov a obohacovať tak nie len seba ale aj nás

* možnosť kariérneho rastu
* získanie nových znalostí v oblasti hotelierstva a gastronómie
* možnosť práce v atraktívnej prevádzke
* balík firemných benefitov

Záujemca si pošle CV na uvedenú adresu, kandidátom, ktorí spĺňajú kritériá výberu sa ozveme za účelom osobného pohovoru.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Priateľský, pozitívny prístup, tímovosť
- Zmysel pre poriadok
- Samostatnosť, trpezlivosť a zmysel pre detail
- Prax na podobnej pracovnej pozícii výhodou

VB Management má v prevádzke novozreonštruovaný hotel BEIGLI Hotel & Garden v Starom meste Bratislava. Hotel ponúka ubytovanie v 14 izbách so štýlovou atmosférou, výnimočné prostredie, komfort. Pýši sa polohou v centre mesta v blízkosti Michalskej brány a historického centra. Naši hostia si môžu vychutnať krásnu záhradu v centre mesta, výhľad na Michalskú vežu, relaxovať, zregenerovať sa a dobiť si energiu v prekrásnom prostredí a príjemnom bare.
ID: 4082610  Megjelentetés dátuma: 8.9.2022  Alapbér (bruttó): 1 000 EUR/mesiac