Rád - rada šoféruješ? Pracuj pre VB Taxi ako vodič, vodička!

VB Group Slovakia a.s.

Miesto práce
Bratislavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
živnosť: 1000 až 1300 € / mesiac – možnosť týždenných zápočtov, živnostníci majú fixnú hodinovú sadzbu + odmeny a bonusy;

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si flexibilný, komunikatívny a rád tráviš čas za volantom? Nechaj si za to zaplatiť!

Hľadáme milých, šikovných, spoľahlivých kolegov / kolegyne na pozíciu „osobný šofér/ profesionálny vodič taxi“.
GARANTOVANÝ PRÍJEM, nástup IHNEĎ!

K výplate môžeš získať navyše od 150 € mesačne, záleží len na tebe! Pri perfektnom plnení si povinností od nás získavaš extra príplatky a bonusy.

Pracujeme na zmeny nonstop aj počas sviatkov.

Nástup do práce bez presunov, pod domom.
S našim novým firemným vozidlom, na ktorom budeš jazdiť, môžeš parkovať aj doma!

- nástupný bonus
- všetky náklady hradíme
- týždenné zápočty
- kariérny postup
- ďalšie benefity
- priateľské pracovné prostredie

Ponúkame nadštandardné ohodnotenie, zaujímavú prácu v príjemnom prostredí s kvalitným technologickým vybavením.

Vyskúšajte prácu, ktorú ste nikdy nerobili, vo všetkom Vám poradíme a vyškolíme Vás!

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Český jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- minimálny vek 21 rokov
- minimálna prax s vodičským preukazom 3 roky
- čistý register trestov
- príjemné vystupovanie
- komunikatívnosť a proaktivita
- orientácia na zákazníka
- samostatnosť a flexibilita

VB Taxi - výhodne a bezpečne.
Od roku 2014 sme na slovenskom trhu inovátori v oblasti individuálnej prepravy osôb. Rastieme a zvyšujeme kvalitu poskytovaných služieb.

Maximálna korektnosť, transparentnosť a orientácia na spokojnosť zákazníkov a vodičov je pre nás prvoradá.
Pridaj sa k tímu najobľúbenejších vodičov v Bratislave!

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3306454  Megjelentetés dátuma: 13.9.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: živnosť: 1000 až 1300 € / mesiac – možnosť týždenných zápočtov, živnostníci majú fixnú hodinovú sadzbu + odmeny a bonusy;