Konštruktér

VAS Systém, spol. s r.o.

M.R.Štefánika 2215, 02619 Dolný Kubín, okres Dolný Kubín, okres Prešov
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
1300€, a viac podľa skúsenosti a praxe + hodnotenie na základe dobre a načas zvládnutej práce

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

výkon konštrukčných prác v 3D konštrukčnom programe Pro/engineer , creo2,tvorba výrobnej dokumentácie, sprievodnej technickej dokumentácie a pod.
návrh riešenia jednotlivých úloh a projektov s projektantom a so zákazníkom
spolupráca pri materiálovom zabezpečení, výrobe, kontrole, montáži, oživovaní, skúšaní a servisných úkonoch
Práca v sídle spoločnosti Dolný Kubín, alebo na externom pracovisku v Košiciach

Informácie o výberovom konaní

Chcete byť súčasťou našeho mladého konštrukčného týmu?
Životopis v slovenskom jazyku posielajte na mail. Oslovíme iba vybraných uchádzačov

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Pro/ENGINEER - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Firma VAS Systém realizuje: projekciu ,konštrukciu ,výrobu a dodávky kompletných automatizačných a robotických systémov.
Disponuje ucelenými konštrukčnými a výrobnými kapacitami s mnohoročnými skúsenosťami z aplikácií v automobilovom a spotrebnom priemysle.
Naše technológie a výrobky môžete nájsť nielen v automobilovom priemysle, ale aj vo výrobe spotrebnej elektroniky, domácich spotrebičov a v strojárenskej výrobe. Ide o rôzne montážne linky, karuselové systémy, lisovacie, skrutkovacie a zváracie stanice a robotizované pracoviská.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1284518  Megjelentetés dátuma: 8.3.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1300€, a viac podľa skúsenosti a praxe + hodnotenie na základe dobre a načas zvládnutej práce