Obchodný a projektový manažér

VARIAKOV a.s.

Miesto práce
Vstupný areál U. S. Steel, Šaca
Termín nástupu
01.06.2018
Mzdové podmienky (brutto)
1500€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• aktívne vyhľadávanie obchodných príležitostí
• riešenie dopytov zasielaných zákazníkmi a tvorba cenových ponúk
• spracovanie zmluvného výstupu získanej / pridelenej zákazky
• riadenie pridelených realizačných projektov
• prezentácia výrobkov

- služobné vozidlo
- služobný telefón
- príspevok zamestnávateľa do 3. piliera

Informácie o výberovom konaní

Zašlite nám životopis s motivačným listom.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Expert (C2) a Nemecký jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Expert
Microsoft Word - Expert
Microsoft Outlook - Expert

Vodičský preukaz

B

- organizovanie a plánovanie práce
- komunikácia (jednanie s obchod. partnermi)
- tímová práca
- analyzovanie a riešenie problémov
- samostatnosť
- technická gramotnosť

VARIAKOV a. s. je spoločnosť zameraná na produkciu a služby v oblasti rezania ,tvárnenia kovov a zákazkovú výrobu oceľových konštrukcií rôzneho druhu vrátane povrchových úprav. Na všetky oblasti svojej produkcie a služieb má spoločnosť detailne vypracované a certifikované procesy, ktoré zaručujú profesionálnu starostlivosť pri produkcii a riadení projektov. 62 odborne špecializovaných zamestnancov, kvalita technológií, veľkosť a poloha firemných budov (hneď vedľa valcovne U. S. Steel Košice) robia zo spoločnosti VARIAKOV a. s. perfektného partnera pre všetky firmy, ktoré potrebujú dynamického a vysokokvalitného dodávateľa z východného Slovenska.
ID: 3388554  Megjelentetés dátuma: 14.5.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1500€