Hlavný účtovník

Van Leeuwen Production Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Pusté Úľany
Termín nástupu
dohodou
1 600 EUR/mesiacfinálna výška dohodnutej mzdy závisí od skúseností a indiviuálnych schopností uchádzača a bude upresnená pri osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre naše finančné oddelenie hľadáme skúsenú kolegyňu alebo kolegu na pozíciu Hlavný účtovník/účtovníčka.

Tvojimi zodpovednosťami budú najmä:
• vedenie podvojného účtovníctva výrobnej spoločnosti (komplexne alebo účtovanie čiastočných agend ako majetok, sklady, bankové výpisy, interné doklady, dodávateľské faktúry, sledovanie pohľadávok a interných kreditných limitov a pod.),
• príprava podkladov a spolupráca na mesačných, štvrťročných a ročných uzávierkach,
• sledovanie cash flow,
• príprava daňových priznaní k DPH, dane z motorových vozidiel a iných daní, príprava podkladov k priznaniu dane z príjmov PO,
• príprava podkladov a spolupráca pri auditoch (štatutárny audit, reportingový audit a pod.),
• spracovanie platobných príkazov,
• príprava a spracovanie finančných a štatistických reportov,
• sledovanie zmien v účtovnej legislatíve, zodpovednosť za správne vedenie účtovníctva podľa platnej legislatívy a interných smerníc spoločnosti.

• flexibilný pracovný čas
• home office 4 dni mesačne
• odborné a jazykové vzdelávanie
• možnosť profesného rastu
• práca v mladom kolektíve
• pitný režim a ovocie

Vážime si Váš prejavený záujem, avšak dovoľujeme si Vás informovať, že kontaktovaní do 21 pracovných dní budú uchádzači, ktorí budú spĺňať vyššie uvedené špecifické požiadavky a naše predstavy o úspešnom kandidátovi.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

3

Počet rokov praxe

3

• min. 3 rokov skúsenosti v oblasti komplexného účtovníctva
• znalosť účtovných a daňových predpisov
• MS Office (Excel na pokročilej úrovni)
• výhodou je znalosť práce so systémom SAP
• precíznosť, samostatnosť, zodpovednosť, zmysel pre systematickú prácu
• logické a analytické myslenie
• skúsenosti z výrobnej spoločnosti (automotive) výhodou

Van Leeuwen je jednotkou na trhu s oceľovými rúrami a potrubiami na celom svete. Vytvorili sme globálnu sieť s takmer 100 pobočkami v 33 krajinách. Zameriavame sa na opracovanie a distribúciu oceľových rúr a profilov, z ktorých vyrábame komponenty do automobilového a strojárenského priemyslu. Hľadáme nových kolegov, ktorí sa s nami budú podieľať na rozvoji našich aktivít nielen na slovenskom trhu, ale aj v celom regióne.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4182576  Megjelentetés dátuma: 14.10.2021  Alapbér (bruttó): 1 600 EUR/mesiac