Pracovnik v cestnej infrastrukture/Ground worker

Van Doremaele Personeelsdiensten Hedel B.V.

Miesto práce
Maasdriel, Holandsko
Termín nástupu
April 2023
Mzdové podmienky (brutto)
14 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ako pozemny pracovnik v infrastrukture budes pracovat u dodavatelskej firme, ktora sa zaobera pracami v infrastrukture. To znamena vystavba (cyklo)chodnikov, kruhovych objazdov, kanalizacie, casti zeleznicnych trati atd.
Na tychto projektoch sa pracuje s roznymi stavebnymi strojmi.

- ubytovanie
- zdr. poistenie
- preprava do prace
- pracovne oblecenie

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Je to moderna dodavatelskej firma, ktora sa zaobera pracami v infrastrukture. Tato firma ma projekty na roznych miestach v Holandsku. Su to aj male aj velke projekty, prace v zemi, cesty, voda a zeleznice. Kvalita, bezpecnost a najnovsia technika su pre tuto firmu prvorade.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Murar

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Idealny kandidat sa neboji si zaspinit ruky, vie sa postavit k praci celom, je proaktivny a chce sa ucit nove veci.

Firma Van Doremaele Personeelsdiensten Hedel BV je mala personalna agentura, ktora zamestnava slovakov v roznych odvetviach, no najma v polnohospodarstve a technike.
Pracovne ponuky v polnohospodarstve napr. zber ovocia, balenie ovocia.
Pracovne ponuky v technike napr. mechanik-opravar minibagrov, pozemny pracovnik (ground worker).
Kontaktna osoba Jana van Doremaele hovori slovensky.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 4545216  Megjelentetés dátuma: 28.3.2023  Alapbér (bruttó): 14 EUR/hod.