Obrábač kovov - sústružník, frézar

VAN AARSEN, spol. s r.o.

Miesto práce
Lužianky
Termín nástupu
ihneď príp. dohodou
500 EUR/mesiacMesačná mzda obsahuje základnú zložku mzdy od 500 € (v závislosti od skúseností uchádzača) + príplatky a bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Samostatná práca vykonávaná na základe nákresov, sústruženie a frézovanie na konvenčných strojoch, rezanie závitov na hydraulickej rezačke závitov, vŕtanie, výpomoc na oddelení expedície.

- zaujímavý sociálny program
- rast kvalifikácie
- mzdové ohodnotenie podľa osobných výsledkov

Žiadosť spolu so životopisom zašlite na e-mailovú adresu ([email protected]), prípadne na adresu sídla spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

strojárske

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

3 roky

Skúsenosti s prácou na konvenčných strojoch - sústružník, uprednostnení budú uchádzačí s praxou na konvenčnej fréze.

Sme holandská spoločnosť pôsobiaca na slovenskom trhu od roku 1993, zaoberáme sa strojárenskou výrobou, najmä výrobou technologických zariadení pre krmovinársky priemysel (miešačky, šrotovníky, granulačné linky, obilné silá atď.) a výrobou technologických zariadení na recykláciu starých pneumatík. Ďalšie informácie o nás nájdete na webových stránkach www.aarsen.sk.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3336751  Megjelentetés dátuma: 20.7.2020  Alapbér (bruttó): 500 EUR/mesiac