Obchodný zástupca

VAMEX, a.s., Košice

Miesto práce
Prešovský kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
Dohodou
878 EUR/mesiacod 878,- € + zákonné príplatky. Výška mzdy závisí od skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Starostlivosť o existujúcich klientov;
Budovanie a rozvoj vzťahov s obchodnými partnermi;
Obchodné cesty.

Automobil a telefón na služobné účely;
Podpora uplatnenia vlastných schopností;
Bežné zamestnanecké výhody.

Žiadosti, prosíme, zasielajte na e-mailovú adresu [email protected]. Ku žiadosti pripojte aj súhlas na spracovanie, správu a archiváciu Vašich osobných údajov v zmysle zák. č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov.
Vzhľadom na počet zaslaných žiadostí budeme kontaktovať iba vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky. Ďakujeme za porozumenie.
DO PREDMETU SPRÁVY NEZABUDNITE ZADAŤ NÁZOV POZÍCIE, NA KTORÚ SA HLÁSITE.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomika, obchod, marketing /nie je podmienkou/

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Vyžadujeme: vyjednávacie schopnosti, výborné komunikačné a organizačné zručnosti, flexibilitu a samostatnosť, ochotu cestovať, prax min. 2 roky je nutná !

Spoločnosť VAMEX a.s., Košice sa zaoberá výrobou pekárenských a cukrárenských výrobkov, ďalej vykonáva obchodnú činnosť v sortimente : chlieb a pekárenské výrobky.
V súčasnej dobe je pekáreň najväčšou pekárňou na Slovensku s rozlohou 10 000 m2, ktorá zamestnáva cca 300 zamestnancov a svojou mesačnou produkciou cca 1 500 ton pekárenských výrobkov pokrýva celý východoslovenský kraj a s obmedzeným sortimentom aj zvyšok Slovenska.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 411749  Megjelentetés dátuma: 5.10.2022  Alapbér (bruttó): 878 EUR/mesiac