Odborný referent evidencie, správy majetku a technickej prevádzky

VALTEC spol.s r. o.

Miesto práce
Lieskovská cesta 13, 962 21 Lieskovec
Termín nástupu
01.06.2021
Mzdové podmienky (brutto)
1 250 EUR/mesiac13., 14. plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zabezpečenie komplexnej realizácie technicko-prevádzkových činností, správy
nehnuteľného a hnuteľného majetku;
- zabezpečenie vedenia evidencie majetku – hmotného, nehmotného majetku;
- zabezpečenie obstarania materiálu a služieb potrebných pre prevádzkovú činnosť;
- metodické riadenie vecne príslušných odborov v oblasti správy majetku;
- zabezpečenie evidencie vykonaných kontrol, opráv, zásahov, revízií, technickej dokumentácie;
- príprava podkladov pre fakturáciu nákladov súvisiacich s prevádzkou (elektrika, plyn, voda);
- správa vozového parku (zabezpečovanie servisu vozidiel, STK/EK, kalibrácia tachografov);
- sťahovanie údajov z tachografov nákladných vozidiel, sťahovanie údajov z kariet vodičov;
- podpora implementácie systému kvality podľa ISO 9001 ;
- dohľad nad dodržiavaním kvalitatívnych štandardov, prinášanie zlepšovacích návrhov;
- podpora implementácie systému environmentálneho manažérstva podľa ISO 14001;
- plnenie ďalších úloh a požiadaviek podľa pokynov vedúceho pracovníka;

- práca v stabilnej, prosperujúcej spoločnosti
- neformálna firemná kultúra,
- služobný telefón,
- príjemné pracovné prostredie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Expert
POHODA (účtovníctvo) - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- samostatnosť a schopnosť samostatného plánovania
- zodpovednosť za pridelenú oblasť
- organizačné schopnosti (vedieť zorganizovať svoj čas, plán, úlohy a dosahovať ich)
- precíznosť, zameranie na detail - samostatné praktické myslenie
- flexibilita
- tímová práca
- odolnosť voči mentálnej záťaži, sebakontrola
- bezúhonnosť
- Predpokladom výkonu práce vo verejnom záujme je splnenie podmienok zákona č. 552/2003 Z. z. o výkone práce vo verejnom záujme podľa § 3.

predaj a servis zváracej techniky a príslušenstva veľkoobchodná spoločnosť, automatizácia, robotizácia, prenájom obchodných a skladových priestorov, autodoprava, stavebná činnosť

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4066005  Megjelentetés dátuma: 26.4.2021  Alapbér (bruttó): 1 250 EUR/mesiac