Programátor, nastavovač a obsluha CNC stroja

VALLOS s.r.o.

Miesto práce
Žilina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1100 - 1400 eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- tvorba a editácia CNC programov na základe výkresovej dokumentácie
- zostavovanie nástrojových listov a definovanie rezných parametrov obrábania
- nastavovanie CNC strojov, odlaďovanie programov
- spolupráca s kontrolou a nákupom
- optimalizácia aktuálnych procesov obrábania
- výroba podľa výkresovej dokumentácie
- obsluha CNC stroja
- kontrolné meranie produkcie

- stabilná práca v stabilnej spoločnosti
- nové moderné výrobné priestory
- práca na trvalý pracovný pomer
- možnosť vzdelávania
- motivujúce platové ohodnotenie
- stravné lístky v hodnote 4,8€

Pre našu spoločnosť, hľadáme pracovníka na pozíciu programátor, nastavovač a obsluha na nových CNC strojoch značky HURCO.

Kontaktovať budeme len úspešných uchádzačov, spĺňajúcich požiadavky a to telefonicky alebo e-mailom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Počet rokov praxe

4

- znalosť výkresovej dokumentácie a prehľad v strojárskej
technológií podmienkou
- znalosť meradiel a orientácia v technickej dokumentácii
- skúsenosti s programovaním a nastavovaním 3 a 4 osích
CNC strojov
- znalosti v oblasti nástrojov, rezných parametrov a spôsobov merania
- prax v strojárenskom priemysle – obrábaní 4 roky
- spoľahlivosť, svedomitosť, zručnosť, precíznosť,
zodpovednosť, samostatnosť
- aktívny prístup k práci a ochota učiť sa

Spoločnosť VALLOS, s.r.o. bola založená v roku 1992 ako výrobno-obchodná spoločnosť a od svojho vzniku vyrába a poskytuje obalové riešenia pre široké spektrum produktov v priemyselnej oblasti. Viac informácií na www.vallos-obaly.sk.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3330401  Megjelentetés dátuma: 25.2.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1100 - 1400 eur