Lektor/ka anglického, nemeckého, talianskeho, španielskeho, francúzskeho a ruského jazyka.

Vallis - jazykové vzdelávanie, s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
dohodou
200 - 1 200 EUR/mesiacZávisí od skutočného množstva odučených hodín.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Jazyková škola Vallis v Trnave rozširuje svoj tím učiteľov cudzích jazykov. Hľadáme učiteľov všetkých vyučovaných jazykov: angličtina, nemčina, taliančina, španielčina, francúzština, ruština a slovenčina pre cudzincov. Iné jazyky sú výhodou.

Druh pracovného pomeru:
• živnosť
• dohoda o brigádnickej práci študentov

Prečítajte si 152 pozitívnych recenzií od našich študentov na Google Maps a rozhodnite sa pre prácu v jazykovej škole Vallis už dnes: https://g.page/vallistrnava/

• výučba prebieha online
• pre uchádzačov z Trnavy a okolia je dostupná aj možnosť prezenčnej výučby (Trhová 1/A alebo u klientov v Trnave, Bratislave a okolí)
• čas výučby dohodou v časovom rozmedzí od 7:00 - 20:30
• možnosť vyučovania od 1 hodiny (dni a čas podľa dohody a požiadaviek klientov) ale aj viac ako 90 hodín mesačne. Škola disponuje dostatkom klientom na naplnenie zaujímavého úväzku.
• počet hodín vyučovania dohodou
• zodpovednosť za priebeh a organizáciu výučby
• komunikácia s vedením školy, študentami a administratívnymi pracovníkmi
• uprednostňujeme záujemcov so zámerom dlhodobej spolupráce

Záujemcom, ktorí splňujú základné kritéria ponúkame prácu v stabilnej a etablovanej spoločnosti, flexibilný pracovný čas a doplnkové vzdelávanie a tréningy zdarma.

• Používame Google MEET a ZOOM.
• Poskytujeme konto G-Suite s firemnou e-mailovou adresou zdarma.
• Digitálne učebnice z vydavateľstva Hueber, Oxford, Hachette a Alma Edizioni (poskytnuté bezplatne), prípadne tlačené verzie podľa dostupnosti.
• Uchádzači s praxou a kvalifikáciou - mzda dohodou podľa rozsahu úväzku.
• Ostatné podmienky dohodou.

Informácie o výberovom konaní

Nástup možný ihneď alebo podľa dohody.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Nemecký jazyk - Pokročilý (C1) alebo Taliansky jazyk - Pokročilý (C1) alebo Španielsky jazyk - Pokročilý (C1) alebo Francúzsky jazyk - Pokročilý (C1) alebo Ruský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Základy
Microsoft Word - Základy
Zoom: Video Conferencing - Základy
Google Meet - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• spoľahlivosť
• komunikatívnosť
• ochota pomáhať (zmysel pre spolupatričnosť)
• cieľavedomosť
• iniciatívnosť
• praktické myslenie
• trpezlivosť

Otvárame dvere do sveta. Jazykové kurzy angličtiny, nemčiny, taliančiny, španielčiny, francúzštiny, ruštiny a slovenčiny.

Ponúkame 100+ rozličných jazykových kurzov prezenčne, kombinovane a online. Celoročne ponúkame skupinové a individuálne kurzy vo všetkých úrovniach od úplných začiatočníkov až po pokročilých. Počas letných prázdnin sú okrem jazykových kurzov organizované letné denné tábory pre deti od 5 do 12 rokov.

Vzdelávame 800+ študentov ročne, spolupracujeme so 71+ učiteľmi a ponúkame možnosť vykonania 16 medzinárodne uznávaných certifikátov.

Jazyková škola VALLIS je skúškovým centrom British Council s možnosťou prípravy a administrácie IELTS testov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4077584  Megjelentetés dátuma: 12.8.2022  Alapbér (bruttó): 200 EUR/mesiac