Odborný predajca v spoločnosti Valivé ložiská P&M, s.r.o. v Trenčíne

Valivé ložiská P & M, s.r.o.

Miesto práce
Zlatovská 2205, 911 05 Trenčín, Trenčiansky kraj
Termín nástupu
ihneď
1 300 - 1 700 EUR/mesiaczvýšenie platu + odmeny podľa šikovnosti aj počas skúšobnej doby

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného predajcu/predajkyňu do nášho tímu, ktorý má rád prácu s ľuďmi a má výborné komunikačné zručnosti. Jedná sa o predaj sortimentu spoločnosti (hlavne ložiská, remene a príslušenstvo) cez pult v kamennej predajni, obsluha a starostlivosť o existujúcich zákazníkov.Komunikácia so zákazníkmi emailom,telefonicky,alebo osobne.
Pre viac informácii o spoločnosti nájdete na stránke https://www.valiveloziska.sk/

Ponúkame :
- práca v stabilnej a úspešnej spoločnosti
- mladý kolektív, príjemné prostredie
- firemné akcie
- nápoje zadarmo (káva, čaj, minerálky a pod.)
- finančný príspevok na cestovné
- firemný mobil
- možnosti profesionálneho rastu - možnosť povýšenia do vyššej funkcie
- možnosť jazykového a odborného vzdelávania
- atraktívne finančné ohodnotenie, mimoriadne prémie
- zamestnanecké zľavy
pre viac informácii o spoločnosti nájdete na stránke https://www.valiveloziska.sk/

Životopis + motivačný list v Slovenskom jazyku treba poslať mejlom. Vhodných kandidátov oslovíme a pozveme na pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

obchod

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Pokladňa - Základy
Skladové hospodárstvo - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Prax v obchode je veľkou výhodou, kolegialita, férovosť, lojalita , príjemné vystupovanie

Valivé ložiská P&M je rýdzo Slovenská spoločnosť , so stabilnou pozíciou zameraná na kvalitu služieb a produktov na domácom i zahraničnom trhu. Na Slovensku máme viacero maloobchodných predajní a pobočiek. Sme zameraný na veľkoobchodný a maloobchodný predaj ložísk, remeňov, strojných komponentov a širokého spektra náradia .Naše produkty predávame v každom odvetví , v každom priemysle. Spolupracujeme s domácimi i zahraničnými spoločnosťami.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3575550  Megjelentetés dátuma: 29.6.2023  Alapbér (bruttó): 1 300 EUR/mesiac