Predajkyňa

Valivé ložiská P & M, s.r.o.

Miesto práce
Odborárska 1, Bratislava, Bratislavský kraj
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
850

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Predaj sortimentu spoločnosti ( hlavne ložiská, remene, náradie a príslušenstvo )cez pult, v kamennej predajni, obsluha a starostlivosť o existujúcich zákazníkov, komunikácia so zákazníkom osobne, telefonicky, emailom.

Práca v mladom a ústretovom kolektíve, služobné auto, mobil, stravné lístky (3,80 Eur), 13 a 14 plat, odmeny za výsledky , zľavy na nákup tovaru, možnosť vzdelávať sa (rôzne jazykové , odborné kurzy), návštevy rôznych výstav , pitný režim, firemné akcie, kariérny rast.

Poprosím poslať životopis v Slovenskom jazyku, vyhovujúcich kandidátov budeme telefonicky pozývať na osobný pohovor a zároveň sa rozhodneme o prijatí - neprijatí na do zamestnania.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Komunikatívnosť, flexibilita, odolnosť voči stresu, férovosť, zodpovednosť, príjemné vystupovanie.

Valivé ložiská P&M je rýdzo Slovenská spoločnosť , so stabilnou pozíciou zameraná na kvalitu služieb a produktov na domácom i zahraničnom trhu. Na Slovensku máme viacero maloobchodných predajní a pobočiek. Sme zameraný na veľkoobchodný a maloobchodný predaj ložísk, remeňov, strojných komponentov a širokého spektra náradia .Naše produkty predávame v každom odvetví , v každom priemysle. Spolupracujeme s domácimi i zahraničnými spoločnosťami.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1245138  Megjelentetés dátuma: 8.3.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 850