Commissioning Engineer

Valicare s.r.o.

Miesto práce
Trenčiansky kraj, Zahraničie - ostatné
Termín nástupu
01.03.2017
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Uvádzanie farmaceutických výrobných zariadení do prevádzky, ich kalibrácia a kvalifikácia

Prácu v zahraničí, i mimo EU
Možnosť kariérneho rastu
Dobré platové ohodnotenie

Váš profesijný životopis v anglickom jazyku očakávame na adrese:
Rybárska 7389
911 01 TRENČÍN
tel: 032/6400 414
e-Mail: [email protected]

Na osobný pohovor budú pozvaní len vybraní uchádzači.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

mechatronic, automation, or process engineering

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy
SIMATIC STEP 7 - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Technické myslenie
Skúsenosti s mechanickou a elektrickou montážou na vyrobných zariadeniach
Ochota učiť nadobudnúť špeciálne vedomosti v oblasti techniky pre farmaceutický priemysel
Komunikatívnosť, Orientácia na tímovú prácu a kooperáciu, Samostatnosť
Ochota cestovať a dispozičná flexibilita
Odborná spôsobilosť na činnosť na elektrických zariadeniach min. v rozsahu §22, alebo kvalifikácia umožňujúca ju získať.

Valicare offers services for the GMP regulated industry. Our service portfolio contains qualification and validation services, creation of related documentation, consultancy and engineering services in the area of regulated manufacturing. Our clients are global producers of equipment for the pharmaceutical, biotechnological, and medical devices industries.

Valicare has been founded in 2006 as an independent member of the Syntegon Group.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1129307  Megjelentetés dátuma: 28.12.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou