Místo práce
Okres Rakovník, Česká republika
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
3 000 EUR/měsíc

Project Manager (Automotive)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co Vás čeká?

Hledáme Projektového Manažera, který bude řídit náběhy projektů v našem moderním rakovnickém závodu. Mezi klíčové kompetence na této pozici patří následující agenda:

  • Vedení multidisciplinárního projektového týmu
  • Plánování a realizace projektu v rámci plnění cílů kvality
  • Zajistit dosažení klíčových ukazatelů výkonnosti projektu
  • Řídit projekt podle PLC standardů společnosti Valeo
  • Řídit proces náběhu projektu v souladu s požadavky zákazníka
  • Ověřovat dostupnost kapacit a investic ve výrobním závodě
  • Vyhodnocovat vedlejší náklady projektu a přinášet plány na zlepšení kvality
  • Zajistit a řídit projektové zdroje
  • Kontrolovat a ověřovat činnosti členů projektového týmu a navrhovat scénáře k dosažení milníků
  • Řídit rozpočet projektu
  • Koordinovat komunikaci směrem k zákazníkovi za závod
  • Být prostředníkem mezi vývojovým týmem projektu a zákazníkem
  • Podporovat uplatňování základních hodnot společnosti Valeo, její kulturu a standardy

A teď něco o Vás...

  • VŠ, ideálně v oboru strojírenství, elektrotechniky apod.
  • Zkušenosti na obdobné pozici v automobilovém průmyslu
  • Profesionální úroveň angličtiny, němčina výhodou
  • Zkušenosti s normami kvality, FMEA, PPAP, APQP aj.
  • Výjimečné komunikační a organizační dovednosti pro řízení projektů rozdělených mezi oddělení a regiony
  • Kombinace zkušeností s elektronickými přístroji a strojírenstvím je výhodou
  • Pokročilé znalosti MS Office, MS Project nebo jiného SW pro plánování projektu
  • Dynamická, iniciativní osobnost s dobrými prezentačními schopnostmi

My nabízíme:

  • 6 týdnů dovolené
  • flexibilní pracovní dobu a možnost občasné práce z domova u vybraných pozic
  • finanční bonusy až 35 000 Kč každých 6 měsíců
  • příspěvek na penzijní připojištění 5 % z hrubé mzdy po zkušební době
  • kartu Flexi Pass pro volný čas
  • příspěvek na dojíždění po dobu až 6 měsíců ve výši 500 - 6 500 Kč/měsíc, ubytování (až 6 500 Kč po dobu až 4 měsíců) a stěhování (až do výše 15 000 Kč)
  • firemní kantýnu s dotovaným stravným
  • osobní rozvoj díky odborným školením a jazykovým kurzům
  • slevu na nákup autodílů a příslušenství

Zaměstnanecké výhody, benefity

Závodní stravování
Mobilní telefon
Dovolená více než 5 týdnů
Příspěvek na dovolenou
Vzdělávací kurzy, školení
Bonusy/prémie
Flexibilní začátek/konec pracovní doby
Příspěvek na vzdělání
Notebook
Příspěvek na penzijní/životní připojištění
Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
Vlastní organizace náplně práce

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

We are an automotive supplier, a partner to all automakers worldwide. As a technological company, we propose innovative products and systems that contribute to reduction of CO2 emissions and to the development of automated driving. In our brand new production plant in Rakovník, opened in 2019, we manufacture interior control panels, ultrasound sensors for automated parking and rain-light-tunnel sensors. In 2022 we will launch the production of front cameras for automated driving and ADAS. We are proud of being the factory with the highest robot density among all facilities of the Valeo group in the Czech Republic..

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců

Adresa společnosti

Kuštova 2596/II, 269 01 Rakovník, Česká republika

Kontakt

Kontaktní osoba: Pavel Baloga
E-mail: poslat životopis

V prípade, že vás táto pracovná ponuka zaujala, pošlite nám svoj životopis.

Kontakt

VALEO
Pavel Baloga
Pošlite životopis
ID: 4501623  Megjelentetés dátuma: 16.1.2023  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. Alapbér (bruttó): 3 000 EUR/měsíc