Elektrikár

Valcovňa profilov a.s.

Miesto práce
Bellova 3, Košice
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
800 - 1000 (prípadne dohodou)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nového kolegu - špecialistu pre opravy technologických zariadení.
Hlavnou pracovnou náplňou bude:
- starostlivosť o elektrické stroje a zariadenia;
- plánovanie a zabezpečovanie opráv a údržby;
- súčinnosť pri zavádzaní nových strojov a zariadení.

Úspešnému uchádzačovi ponúkame pracovnú zmluvu na plný pracovný úväzok a na dobu neurčitú, ako aj prácu v modernom a dynamickom prostredí.
Mzdové zaradenie zamestnanca sa odvíja od jeho predchádzajúcich pracovných skúseností a odbornej zručnosti a je zamestnávateľom prehodnocované v pravidelných intervaloch.

Ak Vás naša ponuka zaujala, pošlite prosím svoj životopis na uvedenú mailovú adresu. Do predmetu správy prosím uveďte názov pracovnej pozície, o ktorú máte záujem.
Spoločnosť Valcovňa profilov, a.s. vopred ďakuje všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Kontaktovať budeme, telefonicky alebo mailom, uchádzačov, ktorí budú pozvaní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické, odborná spôsobilosť elektrotechnika

Podmienkou prijatia uchádzača do zamestnania je odborná spôsobilosť elektrotechnika podľa § 22 Vyhlášky MPSVaR č. 508/2009 Z. z.

Spoločnosť vznikla v roku 1998 so zameraním na procesing v oblasti delenia materiálov. V súčasnosti sa zaoberáme delením zvitkov valcovaných za tepla, zvitkov valcovaných za studena a pozinkovaných zvitkov na priečnych a pozdĺžnych deliacich linkách. Okrem samotného delenia sa za pomoci technológie ťahového rovnania, špecializujeme na zvýšenie pridanej hodnoty deleného materiálu. V tejto oblasti sme jedným z hlavných lídrov v Európe

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3357197  Megjelentetés dátuma: 10.4.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 800 - 1000 (prípadne dohodou)