Údržbár zámočník, opravár strojov a zariadení

Valcovňa profilov a.s.

Miesto práce
Bočiar
Termín nástupu
ASAP
1 400 - 2 200 EUR/mesiacMzda obsahuje základnú časť + výkonnostné odmeny.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nového kolegu pre zabezpečenie údržby technologických zariadení (deliace linky na priečne a pozdĺžne delenie plechov, mostové žeriavy).
K jeho povinnostiam bude patriť predovšetkým:
- spolupráca pri plánovaní opráv a údržby
- zabezpečenie údržby (plánovanej, bežnej a operatívnej) na výrobných linkách

Práca na plný pracovný úväzok, s možnosťou dlhodobej spolupráce.
Okrem toho Vám ponúkame priateľské prostredie vo firme s dlhoročnou tradíciou na trhu a možnosť rozvíjať svoje zručnosti a vedomosti.

Adresa výkonu práce . Priemyselný park Bočiar, 044 56 Bočiar, Košice - okolie
Ak Vás naša ponuka zaujala, pošlite prosím svoj životopis prostredníctvom tohto inzerátu. Do predmetu správy uveďte názov pracovnej pozície, o ktorú sa uchádzate.
Spoločnosť Valcovňa profilov, a.s. vopred ďakuje všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Vaše životopisy budú starostlivo posúdené. Telefonicky, prípadne mailom oslovíme iba uchádzačov, ktorí budú vyhovovať stanoveným kritériám a budú pozvaní na osobný pohovor.
Doplňujúce informácie o spoločnosti sa môžete dozvedieť na stránke: www.valpro.sk

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

- prax v obdobnej pracovnej pozícii minimálne 5 rokov
- výhodou pre uchádzača sú skúsenosti s prácou s hydraulickými a pneumatickými zariadeniami
- ochota spolupracovať
- samostatnosť, presnosť a precíznosť

Spoločnosť vznikla v roku 1998 so zameraním na procesing v oblasti delenia materiálov. V súčasnosti sa zaoberáme delením zvitkov valcovaných za tepla, zvitkov valcovaných za studena a pozinkovaných zvitkov na priečnych a pozdĺžnych deliacich linkách. Okrem samotného delenia sa za pomoci technológie ťahového rovnania, špecializujeme na zvýšenie pridanej hodnoty deleného materiálu. V tejto oblasti sme jedným z hlavných lídrov v Európe

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3330491  Megjelentetés dátuma: 7.2.2024  Alapbér (bruttó): 1 400 EUR/mesiac