Specialistka/specialista na dopravní inženýrství

VALBEK-EU, a.s.

Místo práce
Ústí nad Labem, Okres Ústí nad Labem

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

NÁPLŇ PRÁCE - uplatnění znalostí a dovedností

  • zajišťování dopravních průzkumů, včetně jejich následného vyhodnocení a implementace v rámci dopravních staveb
  • posuzování kapacity křižovatek, včetně doporučení pro jejich úpravu
  • zpracování nových a úprava stávajících signálních plánů světelně řízených křižovatek
  • zpracování dopravních modelů silniční sítě
  • zpracování mikrosimulace v rámci prezentace zjištěných dopravně inženýrských údajů
  • prezentace výstupů zákazníkům

NABÍZÍME - benefity a motivace

  • zázemí stabilní společnosti
  • příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv
  • osobní přístup a podporu kolegů
  • zajímavou, odpovědnou a pestrou práci
  • profesní růst a podporu rozvoje osobnosti
  • školení a vzdělávání v rámci interního systému rozšiřování vědomostí
  • odměňování v závislosti na vlastním nasazení
  • širokou nabídku zaměstnaneckých benefitů (stravenky, sport, kultura, jubilea, aj.)

POŽADUJEME - znalosti, chopnosti a dovednosti

  • SŠ, VŠ vzdělání v oboru dopravních staveb, absolventy zaškolíme, praxe v oboru výhodou
  • specializace na pozemní komunikace
  • schopnost samostatné práce - po zapracování samostatné vedení zakázek
  • znalost práce v softwaru PTV Vissim a PTV Visum výhodou
  • znalost cizího jazyka AJ/NJ
  • ŘP skupiny B

Nástup

dle dohody

Lokalita

Ústí nad Labem, Děčínská 717/21

"TĚŠÍME SE NA VAŠE REAKCE."

V případě, že naší nabídku cítíte jako výzvu k vlastní seberealizaci, zašlete své CV na níže uvedené kontakty naší společnosti. Vyrozumění očekávejte do týdne po ukončení výběrového řízení - nejpozději do 13. 4. 2018. Účastníci, kteří postoupí do II. kola výběrového řízení, budou pozváni k osobnímu pohovoru.

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou