Vodič nákladných motorových vozidiel

VÁHOSTAV-SK, a.s.

Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Prešovský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ASAP
4,42 €/hodina + do 75% výkonnostné prémie k základnej sadzbe, nadčasy preplácané podľa ZP, ročné odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

vedenie nákladných motorových vozidiel a špeciálnych cestných vozidiel - sklápacie nákladné vozidlo , sklápací náves, valník s hydraulickou rukou, autožeriav, UDS, autocisterna.

Stavby má naša spoločnosť po celom území SR, preto je nutné rátať s týždňovkami, či turnusmi.

ubytovanie a cestovné - zabezpečuje a hradí zamestnávateľ, stravné v zmysle zákona, príspevok zamestnávateľa na DDS, príspevok na regeneráciu pracovnej sily, odchodné do dôchodku nad rámec ZP po splnení potrebných podmienok, príspevok zamestnávateľa nad rámec ZP pri dlhodobej PN, odmeny pri významných životných jubileách, atď...

Spoločnosť si vyhradzuje právo kontaktovať len tých uchádzačov, ktorí budú spĺňať požadované podmienky na výkon danej práce!

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

nerozhoduje

Vodičský preukaz

B, C, E

Počet rokov praxe

2

Od uchádzačov budeme vyžadovať, aby okrem vodičského preukazu mali platné psychotesty, kartu vodiča, kvalifikačnú kartu vodiča, ...

Stavebná firma s dlhoročnou tradíciou a skúsenosťami v oblasti stavebných prác.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3465043  Megjelentetés dátuma: 7.8.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 4,42 €/hodina + do 75% výkonnostné prémie k základnej sadzbe, nadčasy preplácané podľa ZP, ročné odmeny