Asistent/ka generálneho riaditeľa

VÁHOSTAV-SK, a.s.

Miesto práce
Priemyselná 6, Bratislava
Termín nástupu
január 2018
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Jedná sa o pozíciu na zástup počas materskej a rodičovskej dovolenky.
Náplň práce:
Zabezpečovanie administratívnej agendy súvisiacej s výkonom funkcie riaditeľa a vybavovanie jeho korešpondencie.
Rozdeľovanie došlých písomnosti spoločnosti na jednotlivé útvary úseku.
Kontrola plnenia príkazov a úloh uložených riaditeľom.
Obstarávanie informácií a podkladov pre jednania riaditeľa.
Organizovanie prijímania návštev a porád zvolávaných riaditeľom a zapisovanie ich priebehu.
Zabezpečovanie potrieb a podmienok súvisiacich s návštevami riaditeľa a jeho pracovnými cestami, objednávanie aut, nocľahov, miesteniek, leteniek a pod..
Riadenie chodu sekretariátu.
Kontrola plnenia vykonania konkrétnych pokynov riaditeľa, atď...

- podľa Kolektívnej zmluvy, DDP,...

Vopred ďakujeme za Váš prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti a za zaslanie Vášho profesného životopisu.

Všetky životopisy, ktoré obdržíme budú starostlivo posúdené, pričom si vyhradzujeme právo kontaktovať už len uchádzačov vhodných na inzerovanú pracovnú pozíciu, ktorí budú pozvaní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

znalosť anglického jazyka a aktívne vedenie motorového vozidla je podmienkou,

spoľahlivosť, prezentačné schopnosti, odolnosť voči pracovnej záťaži, organizačné schopnosti, schopnosť aktívne sa podieľať na riešení úloh a bežné úlohy riešiť samostatne a s plnou zodpovednosťou, aktivita, rozhodnosť a dôslednosť, schopnosť pracovať v strese, dodržiavanie etických zásad a legislatívy,...

Stavebná firma s dlhoročnou tradíciou a skúsenosťami v oblasti stavebných prác.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3240989  Megjelentetés dátuma: 13.11.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou