Administratívna podpora odberového tímu

Vacuumlabs, s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
Február 2021
Mzdové podmienky (brutto)
5 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho odberového tímu hľadáme full-time/part-time administratívnych pracovníkov na dlhodobejšiu spoluprácu, s možným predĺžením na niekoľko mesiacov.
Jedná sa o prácu na mobilných odberových miestach (MOM) v Bratislave, ktoré v spolupráci s mestom zriaďujeme za účelom zvýšenia testovacích kapacít.
Miesta budú dostupné pre verejnosť, antigénové testy budú hradené štátom.

Lokality MOM: Devínska nová Ves, Dúbravka, Vrakuňa.

Odmena: 5 €/hod brutto
Nástup možný od februára, formou dohody.

Čomu sa budeš venovať?
- spolupráca pri vyhodnocovaní vzoriek pod dohľadom medicínskeho personálu
- administratívne práce a koordinácia klientov
- vypisovanie certifikátov, oznamovanie výsledkov, zadávanie do systému
- pomocné činnosti pri prevádzkovaní MOM

Pracovný čas - vieme sa dohodnúť podľa možností, či už:
- 5 dní v týždni Po-Pia
- iba víkend
- kombinácia niekoľko dní počas týždňa + víkend

Podmienky:
- vieš pracovať pravidelne v rovnaké dni v týždni,
- vo vybraný deň budeš môcť odpracovať 8 hodín (celý deň),
- môžeš odpracovať aspoň 3 dni do týždňa (alebo celý víkend),
- máš záujem o spoluprácu minimálne na 2 mesiace,
- ukončené stredoškolské vzdelanie

V prípade záujmu nám pošli svoj životopis spolu s kontaktnými údajmi na: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

- zodpovednosť a profesionalita
- príjemné vystupovanie
- chuť pracovať a pomáhať
- základné počítačové zručnosti
- spoľahlivosť a presnosť (aj na tebe bude záležať, ako bude MOM fungovať)

We’re a design and development center of excellence with more than 200 professionals. As a company that is highly experienced with the latest technologies across multiple industries, we are expanding at an enormous pace.

We focus on the area of fintech and cryptocurrencies. People here are eager to improve things around us, learn new things and innovate.

We build new challenger banks from scratch, create new banking platforms, and we are a trusted partner of one of the most innovative banks in Europe.

We build crucial parts of the Cardano ecosystem: web & mobile wallets, blockchain explorer, and even integration with hardware wallets Trezor and Ledger.

And our side project, ReactiveConf, grew into one of the top tech conferences in the world.

We are looking for people who aren’t afraid of autonomy and responsibility. People, who are eager to learn new things and get better at what they do. People, who want to make an impact.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Adresa spoločnosti

VacuumLabs, s. r. o.
Sky Park Offices, Bottova 2A
811 09 Bratislava
ID: 4024518  Megjelentetés dátuma: 15.2.2021  Alapbér (bruttó): 5 EUR/hod.