Konzultant pre informačný systém QI

Václav Paul - JEREMY

Miesto práce
Trnava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou (ASAP)
8 - 20 EUR/hod.Mzdové podmienky sú závislé od formy spolupráce a výkonu za daný mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- analýza požiadaviek zákazníkov, návrh ich riešenia vrámci informačného systému QI
- poskytovanie konzultácií, podpory a školení konkrétnym zákazníkom v oblastiach (aspoň v jednej z nižšie uvedených):
financie, sklady, predaj a nákup, výroba, projektové riadenie, CRM, personalistika

Práca v mladom kolektíve, výborný produkt, zaujímavé zákazky, jasné a jednoduché pravidlá, rýchle zaškolenie, práca z domu a iné podľa dohody

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Microsoft Office - Pokročilý
Skladové hospodárstvo - Základy

Vodičský preukaz

B

analytické rozmýšľanie, ochota hľadať riešenia, ochota pomôcť, chuť komunikovať

Predaj a implementácia informačných technológii a informačných systémov.
Komplexná správa IT prostredia s predikatívnou údržbou.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3942212  Megjelentetés dátuma: 18.9.2020  Alapbér (bruttó): 8 EUR/hod.