Servisný technik IT

Václav Paul - JEREMY

Miesto práce
Trnava
Termín nástupu
ASAP
3,90-7,00 Eur/hod, odmena z tržieb na predajni vo výške 16% zo zisku.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rád komunikuješ so zákazníkom? Chceš pomôcť, aby bol zákazník spokojný s tvojou prácou? Si manuálne zručný?
Neváhaj sa pripojiť do nášho tímu.
Tvojou úlohou je obslúžiť zákazníka v našej novootvorenej predajni na Trojičnom námestí v Trnave. Zistiť a opraviť chybu na počítači, notebooku k spokojnosti zákazníka, v čo najkratšom čase.
Ak nie si ústretový a nerád komunikuješ s ľuďmi, táto pozícia nie je pre teba vhodná.

Podiel zo zisku spoločnosti vo forme štvrťročných odmien.
Mladý kolektív s chuťou si pomáhať.
Príspevok na 3. dôchodkový pilier.
Firemný mobilný telefón.

Životopis prosím posielajte na náš email, ozveme sa každému uchádzačovi o ďalšom postupe prostredníctvom emailu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Dobrá znalosť hardvér a softvér.
Manuálna zručnosť.
Oprava počítača, prípadne jednoduchá oprava notebookov.
Komunikácia, ochota pomôcť.
Pozitívny prístup.

Predaj a implementácia informačných technológii a informačných systémov.
Komplexná správa IT prostredia s predikatívnou údržbou.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3465849  Megjelentetés dátuma: 25.11.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 3,90-7,00 Eur/hod, odmena z tržieb na predajni vo výške 16% zo zisku.