Asistent audítora junior

V4 Audit, s.r.o.

Miesto práce
Obchodná 2, Bratislava
Termín nástupu
01.08.2020
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 EUR/mesiacBonusový systém odmeňovania

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príprava audítorskej dokumentácie pod vedením audítora (podklady, program auditu, výkon auditu).
Podpora v rámci kontrolingových činností a reportingu pre klientov.
Spracovanie a vyhodnocovanie dát.
Vypracovanie analýz účtovných operácií, stanovísk na účtovno-daňové témy.
Due diligence v rámci akvizičných projektov.
Spolupráca s daňovým, právnym a účtovným teamom v rámci poradenskej skupiny V4 Group na Slovensku, v Českej republike, Poľsku a Maďarku.

Bonusový platový systém a iné zamestnanecké benefity v závislosti od pracovného nasadenia
Technické vybavenie (notebook, mobilný telefón a ďalšie technické a administratívne pracovné pomôcky)
Zaujímavá a rozmanitá pracovná náplň
Účasť na vzdelávacích podujatiach a seminároch
Možnosť stáží v zahraničných pobočkách v Maďarsku, Českej republike a Poľsku
Príjemné pracovné prostredie, priateľský kolektív spolupracovníkov, firemné eventy
Predpoklad dlhodobej spolupráce

Svoje žiadosti o zamestnanie zasielajte vo formáte štruktúrovaného CV a motivačného listu v slovenskom jazyku na e-mailovú adresu: [email protected].
Všetkým uchádzačom vopred ďakujeme za zaslanie žiadostí.
Pohovoru sa zúčastnia vybraní uchádzači, ktorých budeme kontaktovať e-mailom. Prijaté žiadosti o zamestnanie spravidla vyhodnocujeme v priebehu 5 - 7 dní od zaslania životopisu, účasť na pohovore sa spravidla koná do 1 - 2 týždňov od zaslania životopisu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, matematické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

bankovníctvo, interný audit, externý audit

Počet rokov praxe

1

Výhodou je predchádzajúca prax v oblasti interného resp. externého auditu alebo v bankovom/finančnom sektore.

Osobnostnépredpokady:
- výborné verbálne a písomné komunikačné zručnosti,
- vysoké pracovné nasadenie a zvládanie stresu,
- časová flexibilita,
- schopnosť samostatnej práce, ale aj tímovej spolupráce,
- spoľahlivosť a zodpovednosť,
- ústretový prístup a korektné vystupovanie voči klientom,
- ochota odborne sa ďalej vzdelávať,
- analytické myslenie, systematickosť,
- argumentačné schopnosti,
- zodpovednosť, dôslednosť,
- príjemné vystupovanie.

V4 Audit
ID: 3942696  Megjelentetés dátuma: 27.7.2020  Alapbér (bruttó): 1 200 EUR/mesiac