Recruiter personalista / administratívny pracovník

V&V Services GmbH

Miesto práce
Lučenec
Termín nástupu
15.03.2021
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho náborového tímu hľadáme posilu - kandidáta/-ku s dobrou znalosťou nemčiny.
Pracovná náplň bude pozostávať z dvoch častí:

75% recruiterská práca
• inzerovanie voľných pracovných miest v online médiách,
• uskutočňovanie vstupných telefonických rozhovorov, preskúšanie kandidátov, testovanie jazykových schopností,
• nábor nových zamestnancov - organizácia a vedenie pohovorov, výber vhodných kandidátov na rôzne pozície,
• tvorba, úprava a pravidelná aktualizácia databázy kandidátov,
• práca s databázou kandidátov, výber a kontaktovanie vyhovujúcich kandidátov,
• komplexné spracovanie personálnej agendy - správa pracovnoprávneho vzťahu v súlade so Zákonníkom práce, vyhotovenie pracovnej dokumentácie, evidencia a odhlásenie zamestnancov u švajčiarskych úradov,
• organizácia prepravy na pracovisko/turnusov,
• poskytovanie informácií pre zamestnávateľa.

25% administratíva a služby zákazníkom
• komunikácia s internými a externými partnermi (prepravné spoločnosti, opatrovteľské spoločnosti, poisťovne, atď.),
• spracovanie podkladov pre výplatné pásky a zúčtovania,
• fakturácia zákazníkom,
• komunikácia so zákazníkmi prostredníctvom e-mailu a telefónu,
• aktívne vyhľadávanie zákazníkov v online systéme pre poľnohospodárstvo, spracovanie tabuliek,
• aktívne riešenie vzniknutých situácií a reklamácií.

• plne hradené gastro lístky
• prémie a vianočné odmeny (v prípade pozitívneho hosp. výsledku)
• sociálne výhody (príspevok na zubné prehliadky, narodeninový bonus)
• najmodernejšie technické vybavenie (iMac, iPhone s možnosťou využívania aj na súkromné účely)
• flexibilný pracovný čas
• priateľský mladý kolektív

Informácie o výberovom konaní

Podmienkou:
• znalosť nemeckého jazyka na úrovni min. B2
• nástup možný najneskôr 15.03.2021
• skúsenosť s prácu recruitera a/alebo skúsenosť s administratívnou pácou v personálnej sfére a/alebo skúsenosť s administratívou pre švajčiarske úrady

V prípade záujmu nám prosím pošlite svoj životopis. Na osobný pohovor budú pozvaní len vybraní uchádzači, ktorí spĺňajú uvedené podmienky.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Hľadáme zamestnanca do vlastného stavu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

všeobecné, humanitné

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

• samostatnosť
• dôslednosť
• komunikatívnosť

V&V Services je švajčiarska personálna agentúra s pobočkou v Banskej Bystrici, ktorej činnosťou je sprostredkovanie zamestnania pre pomocných, remeselných, i vysoko kvalifikovaných pracovníkov do Švajčiarska, so zameraním na rôzne pracovné oblasti.

V&V Services je držiteľom povolenia k výkonu sprostredkovania zamestnania v súlade s Čl. 2 Federálneho zákona o službách zamestnanosti (AVG, Arbeitsvermittlungsgesetz) z 6. októbra 1989. Povolenie je udeľované Štátnym sekretariátom pre ekonomické záležitosti (SECO) Švajčiarskej konfederácie. Pre vyhľadanie registrácie spoločnosti V&V Services, ako aj pracovných oblastí, do ktorých má povolenie sprostredkovať zamestnanie, kliknite tu: http://www.avg-seco.admin.ch/WebVerzeichnis/ServletWebVerzeichnis
ID: 4039967  Megjelentetés dátuma: 1.3.2021  Alapbér (bruttó): 1 000 EUR/mesiac