Pracovník v zákazníckom servise s talianskym (a nemeckým) jazykom

V&V Services GmbH

Miesto práce
Lučenec
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
ihneď
900 EUR/mesiaczverejnená mzda je minimálna možná ponuka, nástupná mzda môže byť vyššia v závislosti od rozsahu splnenia požiadaviek a dohodnutého druhu pracovného pomeru

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• práca v zákazníckom servise - telefonická podpora taliansky hovoriacich klientov
• emailová korešpondencia s taliansky hovoriacimi klientmi
• spracovanie požiadaviek a reklamácií zo strany klienta
• starostlivosť o stálych klientov
• zostavovanie štatistík
• zlepšovanie firemných procesov
• úzka spolupráca s oddelením pre nábor personálu

• plne hradené gastro lístky
• prémie a vianočné bonusy (v prípade pozitívneho hospodárskeho výsledku)
• sociálne výhody (príspevok na zubné prehliadky)
• najmodernejšie technické vybavenie (Mac, iPhone s možnosťou využívania aj na súkromné účely)
• flexibilný pracovný čas
• priateľský mladý kolektív

V prípade záujmu nám pošlite svoj životopis v slovenskom alebo nemeckom jazyku.
Na osobné stretnutie priamo v sídle spoločnosti budú pozvaní len vybraní úchádzači spĺňajúci uvedné kritériá. Presné platové podmienky budú dojednané počas pracovného pohovoru.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sociálna starostlivosť

Pracovné miesto je obsadzované pre spoločnosť so sídlom v Lučenci, ktorá sa venuje sprostredkovaniu služieb starostlivosti o rodinu a domácnosť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Taliansky jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• znalosť talianskeho jazyka podmienkou
• znalosť nemeckého jazyka výhodou
• zodpovednosť, samostatnosť, príjemné a presvedčivé vystupovanie, flexibilita, odolnosť voči stresu
• veľmi dobrá znalosť práce s počítačom (výhodou je znalosť iOS)
• výhodou sú skúsenosti v oblasti práce so zákazníkmi (napr. hoteliérstvo, recepcia, zákaznícky servis, call-centrum, cestovná kancelária, realitná spoločnosť a pod.)

V&V Services je švajčiarska personálna agentúra s pobočkou v Banskej Bystrici, ktorej činnosťou je sprostredkovanie zamestnania pre pomocných, remeselných, i vysoko kvalifikovaných pracovníkov do Švajčiarska, so zameraním na rôzne pracovné oblasti.

V&V Services je držiteľom povolenia k výkonu sprostredkovania zamestnania v súlade s Čl. 2 Federálneho zákona o službách zamestnanosti (AVG, Arbeitsvermittlungsgesetz) z 6. októbra 1989. Povolenie je udeľované Štátnym sekretariátom pre ekonomické záležitosti (SECO) Švajčiarskej konfederácie. Pre vyhľadanie registrácie spoločnosti V&V Services, ako aj pracovných oblastí, do ktorých má povolenie sprostredkovať zamestnanie, kliknite tu: http://www.avg-seco.admin.ch/WebVerzeichnis/ServletWebVerzeichnis
ID: 3909536  Megjelentetés dátuma: 7.10.2020  Alapbér (bruttó): 900 EUR/mesiac